Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
fno_zus.jpg
Loutna a zpěv
Koncert dua loutna a zpěv

Účinkují anglický loutnista Brian Wright a česká zpěvačka Jarmila Chaloupková. Duo koncertuje pravidelně s písňovými recitály s dopro vodem loutny u nás i v zahraničí.

9/2/2017 více
japonsko.jpg
Japonsko na kole
Cestopisná přednáška s promítáním

Monika a Jirka Vackovi ujeli 5044 km z japonského Sappora do jihokorejského Soulu. Poznali jak obyčejný venkov, kam normální turisté zřídka zavítají, tak rušné, hustě osídlené a tepající světové metropole, nevynechali návštěvy nádherných starých chrámů, památek, vyhlášených přírodních krás, projeli nejkrásnější japonskou cyklostezku, poznali z blízka i běžný život japonských rodin a japonskou pohostinnost.

9/2/2017 více
fm_cyklocestovani.jpg
Festival Cyklocestování
V Nové Scéně Vlast

Letos již po jedenácté se uskuteční na plátně a v prostorách Nové scény Vlast. Prostřednictvím besed, promítání, filmů a workshopů se můžete vydat s cestovateli na kolech do různých koutů světa.

10-12/2/2017 více
pomada_ples.jpg
Pomáda
Muzikálový ples

Celým večerem provází DJ a moderátor Lumír Mořkovský. Hlavní hvězdou večera bude Vladimír Hron. Dále je pro Vás připravena barmanská show+drinky, welcome drink, bohatá tombola, stylový fotokoutek, vystoupení profi tanečníků, půlnoční polévka. Stylové oblečení uvítáme, ale není podmínkou.

12/2/2017 více
ostravice_pila.jpg
Masopust NAPILE
Program pro celou rodinu

Zabíjačkové hody, výroba specialit na místě, průvod masopustních masek obcí. Lidové písničky hraje skupina Klapeto. Masopustní soutěže a hry pro malé i velké. Dětský koutek s programem. Prohlídky Pilnice. Koncert The Jazz Cake v Holbárně.

11/2/2017 více
fno_kulturni_centrum.jpg
Maškarní ples
Karneval pro děti

Dětský maškarní karneval s Kačenkou Koulákovou. Program pro děti, soutěž o nejlepší masku, tombola s dárkem pro všechny (s sebou malý balíček či dáreček do tomboly). Vstupné: děti 40 Kč, rodiče dobrovolné.

12/2/2017 více
rande8.jpg
Rande naslepo s knihou
Dejte knihám šanci, možná poznáte tu pravou …

Neměli byste vždy soudit knihu podle obalu, vsaďte na osud a zvolte knihu, aniž byste znali titul. Vyzkoušejte náhodný výběr knih, dle klíčového slova. Zkuste to, možná potkáte tu pravou ... Vždy v provozní době knihovny.

13-17/2/2017 více
zamecke-namesti.jpg
Pobeskydí na starých mapách
Přednáška v Zeleném domě

Přednáška přiblíží známé i neznámé historické mapy, např. Komenského mapa Moravy, Müllerova mapa Moravy, Nigriniho mapa Těšínska, mapa hukvaldského panství, katastrální mapy a indikační skici obcí na Frýdecko-Místecku, vojenské speciální mapy a další.

14/2/2017 více
fno_kc.jpg
Robert Křesťan a Druhá Tráva
Benefiční koncert

Druhá tráva patří už dlouho mezi naše špičky na scéně folku a country. Prosadila se díky nálepce bluegrass, přestože se nikdy nevyhýbala jiným žánrům. Jsou držitelé ceny Anděl v kategorii folk a country. Výtěžek bude použit na podporu Charity Frýdek-Místek  Charita Frýdek pro psychicky a duševně nemocné.

15/2/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.