Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
zamek.jpg
Skleněná krása Vánoc
Výstava v Muzeu Beskyd

Využijte poslední možnosti navštívit výstavu zaměřenou na skleněné vánoční ozdoby. Můžete zhlédnout baňky různých tvarů a velikostí s rozmanitou povrchovou úpravou.

Do 5/2/2017 více
leda_pesatova.jpg
Výstava Ledy Pešatové
Výstava obrazů

Malířka a sochařka Leda Pešatová je členkou Unie  výtvarných umělců České republiky. Technikou tempery a oleje představuje ze svého pohledu beskydské motivy -  krajinu a domov.

Do 12/2/2017 více
fno_kulturni_centrum.jpg
Frýdlantské hovory s … doc. PhDr. Jan Hábl, Ph.D.
Beseda

Tradiční beseda - tentokrát s pedagogem, komeniologem a bratrským farářem doc. PhDr. Janem Háblem, Ph.D., na téma "Poselství Komenského (nejen) pro naše školství".

2/2/2010 více
vlast.jpg
Věra Martinová
30 let na scéně – Tour 2017

Tento výjimečný koncertní projekt představuje všechny hudební proměny Věry Martinové v průběhu 30 let její úspěšné hudební kariéry. Dokazuje bohatost hudebních stylů, jimiž prošla nebo se nechala inspirovat.

3/2/2017 více
skialp_bila.jpg
SKI (alp) FEST s Rádiem Čas
Ideální vyžití pro celé rodiny

Budou probíhat prezentace výrobců sportovního vybavení, prezentace a zkušební jízdy SUV vozů Hyundai. Sportovní aktivity - ledová stěna, hry na sněhu, program lyžařské školy SUN SKI, malování na sníh s moderátory Rádia Čas, dále odpolední diskotéka a podvečerní  závod Dynafit SKIALP Bílá.

4/2/2017 více
ski_opalena.jpg
Otevření snowparku
Zábava na sněhu

Zveme všechny na otvírání snowparku v areálu Opálená na Čeladné. Připraveno je grilování, hudba, ceny pro nejlepší ridery. Večerní párty s DJs

4/2/2017 více
tvoiv_dlny.jpg
Valentýn
Tvořivé díly

Jsou tady další tvořivé dílny pro všechny šikovné děti i jejich rodiče. Tentokráte si vyrobíte dárek k Valentýnu.

7/2/2017 více
fno_kc.jpg
Sportovní dopoledne
Netradiční sportovní disciplíny

V období jarních prázdnin jsou pro děti připraveny k pobavení netradiční sportovní aktivity - FRISBEE, KORFBAL a STŘELBA (z laserových pistolí na biatlonové terče - nácvik střelby ve stoje, v leže a v další fázi spojené s během).

7/2/2017 více
tancirna_fno.jpg
Valentýnská tančírna
V Národním domě

Taneční večer tentokráte s romantickým nádechem svátku svatého Valentýna. Přijďte na Tančírnu v tónech červené a bílé nebo svůj outfit doplňte drobným červeným detailem a užijte si zamilovanou atmosféru večera.

8/2/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.