Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
zamek.jpg
Poklady a kuriozity z depozitářů
V Muzeu Beskyd

Nahlédnete do historie muzejnictví v Moravskoslezském kraji, seznámíte se s jednotlivými profesemi v muzeu – od těch, se kterými se jako návštěvník setkáváte, jako jsou průvodkyně či lektoři, až po ty, které jsou běžným návštěvníkům skryty, například konzervátoři či preparátoři.

Do 5/1/2017 více
lh24.jpg
Adidas 24 hodin na Lysé hoře
EXtrémní vytrvalostní závod

Závod je určený pro širokou sportovní veřejnost. Jedná se o 24 hodin trvající extrémní horskou štafetu dvojic společně se sólo závodem jednotlivců, který je vyhlášen jako Zimní M ČR v horském maratonu jednotlivců.

21/1/2017 více
bila_sjezdove_lyzovani.jpg
RENSAR SKI CUP  2017
Závod v obřím slalomu

Třetí ročník závodu neregistrovaných lyžařů v obřím slalomu na trati Javořinka. Závod se bude konat celkem třikrát - 21.1, 11.2. a 12.3.

21/1/2017 více
bila.jpg
FORD SNOW TOUR 2017
Předváděcí akce aut značky FORD

Přijeďte za zábavou poháněnou všemi koly … Zimní turné, kde je Ford partnerem, bude tentokrát na Bílé ve SKI areálu. Budou zde pro Vás připravena auta značky FORD.

21-22/1/2017 více
tvoiv_dlny.jpg
Tvořivé dílny
Výtvarné tvoření

Pro všechny šikovné děti i jejich rodiče jsou tady další tvořivé dílny, kde si tentokrát vyrobíte zimní obrázek s rámečkem.

24/1/2017 více
hokej.jpg
Hokejový zápas
V hale Polárka

Frýdeckomístečtí hokejisté odehrají zápas na domácím ledě v hale Polárka ve Frýdku-Místku proti Českým Budějovicím. Přijďte podpořit místní sportovce!

25/1/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.