Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
leda_pesatova.jpg
Výstava Ledy Pešatové
Výstava obrazů

Malířka a sochařka Leda Pešatová je členkou Unie  výtvarných umělců České republiky. Technikou tempery a oleje představuje ze svého pohledu beskydské motivy -  krajinu a domov.

Do 12/2/2017 více
fno_kulturni_centrum.jpg
Děda
BIO SENIOR

K rázovitému valašskému dědovi přijíždějí na prázdniny vnoučci z Prahy. Zaneprázdnění rodiče vysílají děti v dobrém úmyslu změnit jejich virtuální svět internetu, mobilů a tabletů. Na Valašské vesnici totiž vše funguje trošku jinak. Ne, že by tu nebyl signál, ale Valaši zkrátka žijí tak trochu jinak, po svém…

12/1/2017 více
fno_kc.jpg
Frýdlantské hovory s … Jiřím Kráčalíkem
S cestovatelem, fotografem, filmařem a scénáristou

Jiří Kráčalík je zakladatel a ředitel Mezinárodního festivalu outdoorových filmů a jednatel firmy  Outdoor Films s. r. o. a Outdoor Travel s. r. o. přijde vyprávět, besedovat a odpovídat na Vaše dotazy.

12/1/2017 více
stoun.jpg
22. narozeninový ples Stounu
Ve stylu Rock and Roll

Každoroční výroční oslavy založení Stounu budou i letos netradiční. Tentokrát ve stylu a dress code: ROCK AND ROLL 50. léta. Vstupné je 200 Kč a je nutná rezervace předem na  info@stoun.cz.

13/1/2017 více
pivni_ples2017.jpg
Pivní ples
12 druhů piv z 3 pivovarů

Báječný program, stylová obsluha, výborné jídlo, pivní soutěž a velká tombola. Po celý večer bude hrát kapela Proxina Orchestra a akci bude moderovat Lukáš Muller. Vstupné: 290 Kč bez večeře, 390 Kč s večeří.

14/1/2017 více
hala_polarka.jpg
Karneval na ledě
Pro dobrou věc

Jste zváni do haly Polárka ve Frýdku≈Místku na bruslení v maskách v rytmu karnevalových tonů. Svou návštěvou pomůžete dobré věci.

15/1/2017 více
ledova_show.jpg
Ledová show s Elsou
Zábavný program pro děti a rodiče

V rámci představení se děti vydají společně s Elsou do ledového království, kde se setkají i s dalšími postavami z oblíbené pohádky. Společně zažijí spoustu zábavy, tancování, legrace a nebude nouze ani o mnohá překvapení.

15/1/2017 více
fno_kinosal.jpg
Labutí jezero
Záznam baletního titulu z Opery National de Paris

Labutí jezero je součástí repertoáru všech světových scén. Původem německá pohádka o princezně Odettě proměněné v labuť, o černokněžníku Rudovousovi a o nešťastném princi, který zapomene na svou přísahu, si získala nesmrtelnost díky hudbě P. I. Čajkovského.

16/1/2017 více
skotsko.jpg
Skotsko
Promítá cestovatel Marek Džupin

Fotografie se sluníčkem i skotským deštíkem, od jižního obranného valu až po severní majáky skrz národní park a ostrov Sky. Vyprávění jak se cestuje po Skotsku a tipy, na co byste určitě neměli zapomenout. To vše v podání zkušeného fotografa a cestovatele.

18/1/2017 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.