Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
bezrucova_chata.jpg
Frýdlantské hovory s … Ing. Jiřím Stejskalíkem
Proměny Lysé hory

Přijďte si poslechnout příběh obnovy Bezručovy chaty na Lysé hoře. Vstup zdarma, rezervace není nutná.

1/12/2016 více
sklenena_krasa.jpg
Skleněná krása Vánoc
Výstava Muzea Beskyd

Můžete zhlédnout baňky různých tvarů a velikostí s rozmanitou povrchovou úpravou – lesk, mat, mrazolak, porcelán, metalíza a čirá. Baňky jsou ručně malované či foukané. Uvidíte výběr vánočních ozdob z 15 000 vzorů, které nabízí a také vyváží IRISA do celého světa.

Do 5/2/2016 více
rozsveceni_stromecku_fm.jpg
Rozsvěcování vánočního stromu
S bohatým programem

Tradiční rozsvěcování vánočního stromu se uskuteční 2. prosince na náměstí Svobody v Místku. Odpoledne zahájí v 15.00 kapela „Pískomil se vrací“ s písničkami pro celou rodinu. Atmosféru na náměstí dokreslí andělé s novocirkusovým programem.

2/12/2016 více
chata_prasiva.jpg
Pěšky kolem světa
Beseda

První a jediný Čech Petr Hirsch na cestě za velkým snem. Přes 16 000 pěšího putování a 31 měsíců na cestě z domova ve Dvoře Králové nad Labem ke třem poutním místům křesťanství.

3/12/2016 více
adventni_koncert_soubor_very_kicmerove.jpg
Adventní koncert Catena Musica
Vokální skladby napříč staletími

V kostele svaté Máři Magdalény v Kunčicích p. O. uslyšíte známé i méně známé vokální sklady. Sbormistr Lubomír Ivánek, spoluúčinkuje smyčcový soubor pod vedením Věry Kičmerové. Celým koncertem provází Romana Kubicová – Pščolková.

3/12/2016 více
majda.jpg
Mikuláš s Majdou
Hudební pořad pro děti

Přijďte na Mikuláše do kulturního centra ve Frýdlantu n. O., kde je pro Vás a hlavně Vaše děti připraven hudebně-zábavný pořad s Magdalénou Reifovou.

5/12/2016 více
vlasta_redl.jpg
Vlasta Redl a Malá parta
Koncert

Adventní benefiční koncert, který pořádá Charita Frýdek-Místek a město Frýdlant n. O. Výtěžek koncertu bude použit pro osoby v tísni.

7/12/2016 více
zazij_vanoce.jpg
Zažij příběh Vánoc
Ve Frýdlantu nad Ostravicí

Vánočně laděná procházka s výkladem průvodce o vánočních zvycích a obyčejích v našem regionu. Pro naladění se do vánoční atmosféry bude pro účastníky připraven workshop, na kterém si budou moci vyrobit ozdobu na svůj vánoční stromeček.

13/12/2016 více
zazij_vanoce.jpg
Zažij příběh Vánoc
Ve Frýdku-Místku

Chcete nasát tu pravou vánoční atmosféru a zároveň se dozvědět, co jsou to liturgická období, advent, co znamenají jednotlivé adventní neděle, jak se v minulosti na Frýdecko-Místecku slavily Vánoce a jaké zde byly zvyky nebo v čem mají původ betlémy, vánoční stromy, koledy a jiné symboly Vánoc?

14/12/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.