Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
o_lidech_v_beskydech.jpg
Křest dvou knih o Beskydech
Akce se uskuteční již tuto sobotu na Čeladné

O lidech v Beskydech II. a Hospůdky od Prašivé k Bílému Kříži. Program křtu bude opět pestrý, nepostrádající různá překvapení. Součástí vydané knihy je i DVD „Tři filmy o lidech v Beskydech“. Knihu O lidech v Beskydech si můžete již nyní zakoupit na všech pobočkách Beskydského informačního centra za 520 Kč.

19/11/2016 více
hotel_freud2.jpg
Příjemné povídání Zbigniewa Czendlika
Beseda s autogramiádou

Římsko-katolický kněz polské národnosti působící v ČR. Je mediálně známý díky přátelům z řad osobností. Obsahem besedy je vyprávění příběhu ze života osobního, kněžské i jiného… podané humorem jemu vlastním. V průběhu 90 minut se také dotýká problematiky současného světa.

21/11/2016 více
hvezdne-manyry.jpg
Hvězdné manýry  
Divadelní společnost Háta

Povedená, rychlá a bláznivá fraška, že by se za ni nemusel stydět ani mistr tohoto žánru Feydeau. Příběh se odehrává v elegantním hotelu v Palm Beach v roce 1942. Herecké obsazení: Lukáš Vaculík, Mahulena Bočanová, Adéla Gondíková, Martin Zounar, Ivana Andrlová a mnoho dalších.

23/11/2016 více
fno_zus.jpg
Trio Vlastimila Šmídy
Závěrečný koncert FPH

Tentokrát se sálem ZUŠ rozezní tóny jazzového žánru v podání špičkového klavírního hudebního skladatele Vlastimila Šmída a jeho kolegů.

23/11/2016 více
den_s_pruvodcem_fno_vanoce.jpg
Zažij příběh Vánoc
Ve Frýdlantu nad Ostravicí

Vánočně laděná procházka s výkladem průvodce o vánočních zvycích a obyčejích v našem regionu. Pro naladění se do vánoční atmosféry bude pro účastníky připraven workshop, na kterém si budou moci vyrobit ozdobu na svůj vánoční stromeček.

13/11/2016 více
den_s_pruvodcem_vanoce.jpg
Zažij příběh Vánoc
Ve Frýdku-Místku

Chcete nasát tu pravou vánoční atmosféru a zároveň se dozvědět, co jsou to liturgická období, advent, co znamenají jednotlivé adventní neděle, jak se v minulosti na Frýdecko-Místecku slavily Vánoce a jaké zde byly zvyky nebo v čem mají původ betlémy, vánoční stromy, koledy a jiné symboly Vánoc?

14/11/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.