Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
fno_kinosal.jpg
Mezinárodní festival outdoorových filmů
Filmový festival

Shlédnete filmy z těchto kategorií: dobrodružný a extrémně sportovní film, horolezecký a horský film, dobrodružné vodní sporty, cestopisný film a nesoutěžní film. Vstupné: 1 blok 60 Kč, dva bloky (celý den) 90 Kč

9-12/11/2016 více
outdoor.jpg
Mezinárodní festival outdoorových filmů
Filmový festival

Soutěžní putovní přehlídka outdoorových filmů se za třináct let své existence stala ve své podstatě a charakteru největším filmovým soutěžním putovním festivalem nejen v České republice, ale také na světě. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné.

11-13/11/2016 více
electroswing2.jpg
Electro swing
Podzimní dávka swingování je tady

Zase se bude tančit od brzkých hodin až do pozdních ranních hodin, na baru se bude točit oblibené Swingáčské pivo, proudem poteče to nejlepší pití za ty nejnižší ceny, na své si příjdou labužníci drinků a památku si odnesete v podobě skvělé fotky z polaroidu.

11/11/2016 více
pila_ostravice.jpg
Svatomartinské hody
Kulturní program pro děti i dospělé

Akci slavnostně zahájí Martin na bílém koni. K poslechu bude hrát Vlasta Redl, hudební uskupení Acoustic Irish, folklórní soubor Grunik či Cimbálová muzika Lipka. Děti se mohou těšit na divadelní představení Ukradený cirkus.

12/11/2016 více
fno_kc.jpg
Jaroslav Hutka
Koncert

Koncert známého českého hudebníka, skladatele a písničkáře Jaroslava Hutky, který byl zakladatelem folkového sdružení Šafrán. Několikrát byl hodnocen jako nejlepší písničkář roku a stal se signatářem Charty 77.

14/11/2016 více
lampionovy_pruvod.jpg
Velký lampiónový průvod městem
2. ročník

Líbil se Vám průvod minulý rok? Určitě se přidejte i letos, přiberte své ratolesti, rodinku, známé a kamarády, ať je zájemců co nejvíce a opět ozáříte Frýdek-Místek svými krásnými lampióny!

16/11/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.