Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
o_slezanu_ve_slezanu.jpg
Výstava: O Slezanu ve Slezanu
Vstup zdarma!

Výstava věnovaná připomínce kulturního dědictví textilního průmyslu Frýdku-Místku. Jde o kompilaci tří výstav, které zobrazují textilní továrny v našem městě v dávné a nedávné minulosti i v její možné budoucnosti.

Do 15/10/2016 více
planeta_zvirat.jpg
Planeta zvířat
Přednáší Milan Jeglík

Přijďte shlédnout dokumentární film Planeta zvířat. Seznámíte se s úchvatným vývojem česko-slovenských projektů Green Life a Blue Life na Sumatře a Indonésii, a zároveň se dozvíte, jak se do tohoto netradičního snu můžete také zapojit.

13/10/2016 více
talent2016.jpg
Talent 2016
Regionální pěvecká soutěž

Ve čtvrtek se v kině Petra Bezruče ve Frýdku-Místku uskuteční XXI. ročník regionální pěvecké soutěže v kategorii do 15-ti let. Hostem večera je Thom Artway a celou akci moderuje TOBI z rádia Helax.

13/10/2016 více
hotel_fred.jpg
Ladies night
Večer pro ženy

V úvodu je pro Vás připraven welcome drink a následuje sled skvělého programu. Celý program bude provázet DJ Tomasso, vystoupí skvělí tanečníci z Talent Mánie, uvidíte módní přehlídku, ukázky líčení a připravena je také bohatá tombola.

15/10/2016 více
frydecky_hrbitov.jpg
Tajemství frýdeckého hřbitova
V sobotu 15. října od 16 hodin

Ve Frýdku a Místku bylo v průběhu posledních staletí několik míst, která byla vyhrazena k poslednímu odpočinku obyvatel obou měst. Frýdecký městský hřbitov u kostela sv. Jošta přestal v průběhu druhé poloviny 19. století svým umístěním i rozlohou vyhovovat rozrůstajícímu se městu.

15/10/2016 více
baska_zahajovaci_koncert.jpg
Mezinárodní festival pěveckých sborů Baška 2016
Slavnostní závěrečný koncert

Účinkují Symfonický orchestr Frýdek-Místek, Lašský smíšený pěvecký sbor Baška, Pěvecký sbor Smetana Frýdek-Místek, Martin Gurbal´- basové sólo. V rámci slavnostního koncertu proběhne výstava „Ohlédnutí za MFPS Baška 2016“.

15/10/2016 více
fm_objektivem.jpg
Frýdek-Místek objektivem
Aneb foťte jinak, foťte lépe

Letos již třetím rokem můžete objevit kouzlo fotografování. Beskydské informační centrum Frýdek-Místek totiž připravilo tematický Den s průvodcem – s fotografem.

16/10/2016 více
tvoiv_dlny.jpg
Podzimníčci
Tvořivé dílny

Pro všechny šikovné děti i jejich rodiče jsou připraveny další tvořivé dílny, tentokrát s podzimní tématikou. Přijďte si vyrobit skřítky a zvířátka z přírodnin.

18/10/2016 více
beskydy_objektivem.jpg
Beskydy objektivem
Aneb foťte jinak foťte lépe

Ideální příležitostí pro všechny, kteří touží svým fotoaparátem co nejlépe zachytit nádhernou přírodu Beskyd a ještě přitom dostat užitečné rady od zkušeného fotografa.

23/10/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.