Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
narodni_dum.jpg
Tančírna
V Národním domě

V Tančírně se pobavíte jako nikde jinde. Klasické tance, které znáte z tanečních, můžete válet ve volnějším duchu, než na tradičních lekcích. A na rozdíl od společenského plesu máte při ruce mistra, který je připraven vám poradit, pokud ztratíte nit.

7/10/2016 více
ondrejnicka_15.jpg
Ondřejnická 15
7. ročník horského běhu

Populární horský běh pro všechny kategorie. Letos prodloužení tratě na horský půlmaraton (29 km) a celodenní bohatý program.

8/10/2016 více
drakiada_letiste_fno.jpg
Drakiáda a Den otevřených dveří na letišti
Soutěže a program pro celou rodinu

Čeká Vás zábavný program - například výstava letecké techniky, seskoky parašutistů, příjezd a přehlídka historických automobilů, ukázky RC modelů a zahájení drakiády. V případě špatného počasí se akce koná v omezeném rozsahu.

8/10/2016 více
textilky.jpg
Po stopách textilek ve Frýdku-Místku
Jedinečná prohlídka města

Velký vliv na architekturu Frýdku a Místku měl rozvoj textilního průmyslu v průběhu 19. století. Na tehdy periferních částech města byly postupně budovány jednotlivé textilní provozy, u frýdeckého nádraží např. vznikla tzv. tovární čtvrť, kde měli své podniky bratři Neumannové, Landsberger či Munk.

8/10/2016 více
zatrpkly_pyroman.jpg
Zatrpklý pyroman
Vystoupení amatérského divadla Propadlo z Václavovic

Divadlo nabídne představení své nové autorské komedie, plné bláznivých peripetií, kde divák postřehne i některá závažná společenská témata. Vstupenky možno zakoupit v restauraci Na Nábřeží.

8/10/2016 více
hotel_freud2.jpg
Sex pro pokročilé
Hrají Karel Roden a Jana Krausová

Manželé po 25. letech se snaží získat návod na oživení jejich vztahu. Pomůže jim příručka „Sex pro pokročilé“? Vstupné: 500 Kč, předprodej na recepci hotelu.

11/10/2016 více
hokej.jpg
Hokejový zápas
V hale Polárka

Frýdeckomístečtí hokejisté odehrají zápas na domácím ledě v hale Polárka ve Frýdku-Místku - Frýdek-Místek proti Kadani. Začátek v 18:00 hodin.

12/10/2016 více
frydecky_hrbitov.jpg
Tajemství frýdeckého hřbitova
V sobotu 15. října od 16 hodin

Ve Frýdku a Místku bylo v průběhu posledních staletí několik míst, která byla vyhrazena k poslednímu odpočinku obyvatel obou měst. Frýdecký městský hřbitov u kostela sv. Jošta přestal v průběhu druhé poloviny 19. století svým umístěním i rozlohou vyhovovat rozrůstajícímu se městu.

15/10/2016 více
fotoprvodce_fm.jpg
Frýdek-Místek objektivem
Aneb foťte jinak, foťte lépe

Letos již třetím rokem můžete objevit kouzlo fotografování. Beskydské informační centrum Frýdek-Místek totiž připravilo tematický Den s průvodcem – s fotografem.

16/10/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.