Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
farmarske_trhy_news.jpg
Beskydské farmářské trhy
Tradiční trhy na náměstí v Místku

Těšte se na nabídku pečiva, masných výrobků, mléčných výrobků, květin, keramiky a mnoho dalšího. Začátek od 8 hodin.

29/10/2016 více
noc_vedcu.jpg
Noc vědců na Gruni
Již 5. ročník v Beskydech

Jsou připraveny zajímavé přednášky nejen na astonomická témata, budou připraveny astronomické dalekohledy pro pozorování Slunce a slunečních skrvn ve dne a v případě jasné oblohy také večerní pozorování oblohy dalekohledy. Vstup je zdarma, kapacita sálu dostatečná.

30/9/2016 více
chata_prasiva.jpg
Tadžikistán
Beseda o cestování

Tentokrát se s vámi o své cestovatelské zážitky podělí Jiří Kráčalík. Beseda bude probíhat na Chatě Prašivá, od 18:00 hod. Vstupné je dobrovolné a bude použito na obnovu chaty.

1/10/2016 více
brisni_tance_fno.jpg
Břišní tance
Vzorová ukázková hodina

Ukázková hodina proběhne v Dětském světě Zvonilka, FnO, pro děti od 17-18 hod a pro dospělé od 18-19 hod. Pro zájemce je pak připraveno 10 lekcí, jak pro děti 4-11 let, tak i pro slečny a maminky. Kurzy budou probíhat každé pondělí. Lektorkou bude Denisa Lednická.

3/10/2016 více
tvoiv_dlny.jpg
Výroba draků
Tvořivé dílny pro děti i jejich rodiče

Tentokrát si děti budou moci vyrobit draky na drakiádu, která se uskuteční 8.10.2016 na Frýdlanstkém letišti. Tvořivé dílny budou v klubovně KC FnO, od 12:00-18:00 hod.

4/10/2016 více
textilky.jpg
Po stopách textilek ve Frýdku-Místku
Jedinečná prohlídka města

Velký vliv na architekturu Frýdku a Místku měl rozvoj textilního průmyslu v průběhu 19. století. Na tehdy periferních částech města byly postupně budovány jednotlivé textilní provozy, u frýdeckého nádraží např. vznikla tzv. tovární čtvrť, kde měli své podniky bratři Neumannové, Landsberger či Munk.

8/10/2016 více
frydecky_hrbitov.jpg
Tajemství frýdeckého hřbitova
S historikem Petrem Juřákem

Ve Frýdku a Místku bylo v průběhu posledních staletí několik míst, která byla vyhrazena k poslednímu odpočinku obyvatel obou měst. Frýdecký městský hřbitov u kostela sv. Jošta přestal v průběhu druhé poloviny 19. století svým umístěním i rozlohou vyhovovat rozrůstajícímu se městu.

15/10/2016 více
fotoprvodce_fm.jpg
Frýdek-Místek objektivem
Aneb foťte jinak, foťte lépe

Letos již třetím rokem můžete objevit kouzlo fotografování. Beskydské informační centrum Frýdek-Místek totiž připravilo tematický Den s průvodcem – s fotografem.

16/10/2016 více
fotopruvodcebeskydy.jpg
Beskydy objektivem
Aneb foťte jinak foťte lépe

Ideální příležitostí pro všechny, kteří touží svým fotoaparátem co nejlépe zachytit nádhernou přírodu Beskyd a ještě přitom dostat užitečné rady od zkušeného fotografa.

23/10/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.