Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
zahradkari_podzimni_vystava.jpg
Výstava květin, ovoce a zeleniny
Tradiční podzimní výstava zahrádkářů

Můžete se těšit na bohatě aranžované květiny, ovoce i zeleninu, příjemné a chutné občerstvení, vystoupení cimbálové muziky Kotci. Prodej sazenic a pěstitelských potřeb.

24-25/9/2016 více
nadherne_stopy_historie.jpg
Nádherné stopy historie
Aneb poznej sochy, erby a busty našeho města

Šanci podívat se na Frýdek-Místek zcela jiným pohledem dostane každý, kdo se v sobotu 24. září zúčastní prohlídky, jejíž název je plný příslibů. Prohlídkou, zaměřenou na zajímavé a přesto mnohdy kolemjdoucími opomíjené historické fragmenty Frýdku, bude provázet historik a zkušený průvodce Petr Juřák.

24/9/2016 více
lh_s_pruvodcem.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup s průvodcem na Lysou horu

Obujte boty a zažijte netradiční výstup s průvodcem na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Cestou k vrcholu se dozvíte spoustu zajímavostí o historii, pověstech a mnoho dalšího. Vstupné: 50,- Kč/ osoba, děti do 6 let zdarma, nutná rezervace min. 3 dny předem, na tel. 603 264 058 – místa jsou ještě volná!!!

25/9/2010 více
o_statecnych_kuzlatkach.jpg
O statečných kůzlátkách
Nedělní divadelní pohádka

Divadlo tety Chechtalíny uvádí činoherní pohádku O statečných kůzlátkách. Pohádka je vhodná pro celou rodinu – děti od 3 let. Děti se stávají součástí děje a jsou poučeny o bezpečném chování.

25/9/2016 více
kino_vlast.jpg
Divadlo: Spolu
Předplatné sk. C

Hra o dvou hvězdách předválečného filmu, kterým po válce jejich spoluobčané "nadali do německých kurev". Hra nejen o tom, že Baarová má oči mandlové a Mandlová má oči barové, ale i o těch, kdo je asi milovali a nenáviděli. Hra o češích. Hra o nás?

26/9/2016 více
fno_kulturni_centrum.jpg
Rukojmí bez rizika
Divadelní představení

Pytel uloupených peněz dokáže oživit i sebevraha … Agentura Harlekýn uvádí komedii s kriminální příchutí. Hrají: Jan Šťastný, Svatopluk Skopal, Václav Vydra a další. Vstupenky jsou stále v předprodeji v BIC Frýdlant n. O.

26/9/2016 více
cesta_kolem_sveta.jpg
Na živo o cestě na kole kolem světa
Cestovatelská beseda

V květnu 2013 se vydal cyklista a cestovatel Jaroslav Šnek Král na svou největší cyklo pouť světem. Předá vám získané zkušenosti a podělí se o své zážitky.

27/9/2016 více
tvoiv_dlny.jpg
Podzimní obrázek do okna
Tvořivé dílny

Pro děti i jejich rodiče jsou zde připraveny další tvořivé dílny. Tentokrát si vyrobíte obrázky do okna s podzimní tématikou.

27/9/2016 více
textilky.jpg
BIC TIP
Po stopách textilek ve Frýdku-Místku

Velký vliv na architekturu Frýdku a Místku měl rozvoj textilního průmyslu v průběhu 19. století. Prohlídkami Vás provede historik Petr Juřák a navštívíme i interiéry budov Slezanu.

8/10/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.