Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
ekompilace.jpg
EKOMPILACE.CZ - Má to smysl, třiďte odpad
Hudební festival s doprovodným programem

Jednodenní festival s doprovodným programem, zaměřeným na třídění a recyklaci odpadů. Moderuje Tereza Tobiášová. Účinkují TATA/BOJS , Zrní a další. Vstup na akci je zdarma.

9/9/2016 více
festival_partnerskych_mest2016.jpg
Festival partnerských měst
3. ročník festivalu ve Frýdku-Místku

V rámci kulturního programu, který nabídne vystoupení folklorních souborů a hudebních skupin převážně z Polska a Slovenska, budou také předány Ceny statutárního města Frýdku-Místku.

9/9/2016 více
lysa_hora.jpg
58. Bezručův výplaz na Lysou horu
Individuální turistický výstup

Již řadu let pořádá KČT na počest slezského barda Petra Bezruče turistický výstup „Bezručův výplaz na Lysou horu‟. V loňském roce se na tento výstup vydalo okolo 500 účastníků, tak neváhejte a přidejte se také.

10-11/9/2016 více
hukvaldy.jpg
Vinobraní s cimbálovou muzikou
Hrad Hukvaldy

Jste zváni na posezení s přáteli a známými na hradě Hukvaldy při dobrém víně a poslechu lidových písní v podání Cimbálové muziky SLEZAN. A nejen to - určitě bude i něco z grilu a možná bude i burčák.

10/9/2016 více
dny_evropskeho_dedictvi.jpg
Dny evropského dědictví
Ve Frýdku-Místku

Jedná se o významnou kulturně poznávací společenskou akcí, která slouží k posílení historického povědomí v nejširších souvislostech se zvláštním důrazem na vnímání mezinárodního kontextu národního kulturního dědictví.

11/9/2016 více
lh_s_pruvodcem.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup s průvodcem na Lysou horu

Obujte boty a zažijte netradiční výstup s průvodcem na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Cestou k vrcholu se dozvíte spoustu zajímavostí o historii, pověstech a mnoho dalšího.Vstupné: 50,- Kč/ osoba, děti do 6 let zdarma, nutná rezervace min. 3 dny předem, na tel. 603 264 058 – místa jsou ještě volná !!!

11/9/2016 více
divoke_kocky.jpg
Divoké kočky
Travesti show

Ponořte se s námi do světa kostýmů, převleků a paruk, kde nic není nemožné s ostravskou travesti skupinou Divoké kočky, která oslňuje diváky již několik let. Těšte se na večer plný zábavy, známých hitů, moderátorských vstupů a překvapivého odhalení. Vstupenky za 150 Kč jsou stále v prodeji v BIC FnO nebo na místě.

12/9/2016 více
nadherne_stopy_historie.jpg
Nádherné stopy historie
Aneb poznej sochy, erby a busty našeho města

Šanci podívat se na Frýdek-Místek zcela jiným pohledem dostane každý, kdo se v sobotu 24. září zúčastní prohlídky, jejíž název je plný příslibů. Prohlídkou, zaměřenou na zajímavé a přesto mnohdy kolemjdoucími opomíjené historické fragmenty Frýdku, bude provázet historik a zkušený průvodce Petr Juřák.

24/9/2016 více
textilky.jpg
Po stopách textilek ve Frýdku-Místku
Prohlídky ve dvou časech

Velký vliv na architekturu Frýdku a Místku měl rozvoj textilního průmyslu v průběhu 19. století. Prohlídkami Vás provede historik Petr Juřák a navštívíme i interiéry budov Slezanu.

8/10/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.