Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány

 

farmarske_trhy_news.jpg
Beskydské farmářské trhy
Čerstvé výrobky na jednom místě

Vyhlášené farmářské trhy s pestrou nabídkou zboží místních pěstitelů, chovatelů a výrobců s důrazem na čerstvost produtků. Beskydské farmářské trhy každý druhý čtvrtek na místeckém náměstí Svobody.

01/09/2016 více
beskydska-sedmicka.jpg
Beskydská sedmička
Extrémní přechod Beskyd

Jednoduchá myšlenka umožnit všem kategoriím z řad aktivní veřejnosti zápas s náročnou tratí plnou prudkých klesání a nekonečných stoupání přes celý hřeben Beskyd, která přitahuje až nečekaně velké množství lidí - to je eXtrémní závod Beskydská sedmička.

02/09/2016 více
radegast-den-detail.jpg
Radegast den
Slavnost správně hořkého piva

Vrchol festivalové sezóny ve Frýdku-Místku spojený se svátkem piva Radegast. Každoroční setkání fanoušků správně hořkého piva Radegast proběhne 3. září v Nošovicích!

03/09/2016 více
majk-spirit.jpg
Majk Spirit
Open air koncert 

Slovenského zpěváka a rappera jistě netřeba představovat, Majk Spirit s celou svou kapelou vystoupí v jedinečném Open Air vystoupení v Hotelu FREUD. Rezervujte si své vstupenky na  telefonním čísle
558 682 22.

03/09/2016 více
fno_kostel.jpg
Svatováclavský hudební festival
13.ročník hudebního festivalu

Pod uměleckým vedením Martina Petráka se soubor Haydn Ensemble představí ve Frýdlantu nad Ostravicí s pilotním programem „Concerti Grossi“, ve kterých zazní kompoziční umění A. Vivaldiho, P. A. Locatelliho a G. F. Händela.

07/09/2016 více
improvizace-kulturafm.jpg
Zápas v divadelní improvizaci
Poprvé ve Frýdku-Místku

Nenechte si ujít opravdu neopakovatelný zážitek, kde se i divák účastní představení a zkuste si společně s námi zaimprovizovat.  Akce je součástí projektu Umělecký inkubátor.

07/09/2016 více
lh_s_pruvodcem.jpg
Lysohorská nej
Aneb co jste ještě nevěděli

Obujte boty a zažijte netradiční výstup s průvodcem na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, Lysou horu! Přihlaste se nejpozději do 8. září na telefonním čísle
558 676 909.  

11/09/2016 více
zamecke-namesti.jpg
Připravujeme
Nádherné stopy historie

Aneb poznej sochy, erby a busty našeho města. Vyrazte s historikem Petrem Juřákem do ulic Frýdku-Místku a podívejte se na ně jinýma očima. 

24/09/2016 více
textilky.jpg
Připravujeme
Po stopách textilek ve Frýdku-Místku

Velký vliv na architekturu měl v průběhu 19. století rozvoj textilního průmyslu. Na tehdy periferních částech města byly postupně budovány jednotlivé textilní provozy. Pojďte si je s námi připomenout.

08/10/2016 více

 

 

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.