Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kotci.jpg
Prázdninové posezení u cimbálu
s cimbálovou muzikou Kotci

Tradiční hudební posezení s cimbálovou muzikou Kotci a jejími hosty. Rok se sešel s rokem a opět jsou tady prázdninové čtvrtky s cimbálovou muzikou Kotci v Janáčkově síni ve Frýdlantě n. O. Začátek akce  18.00 hodin.

25/8/2016 více
pouze-k-akci-agility-srpen.jpg
Mezinárodní závody v agility
IMCA & PAWC ČR

Hala Polárka bude ve Frýdku-Místku hostit 3 dny mezinárodní závod v agility. Tři sta psích závodníků až ze sedmnácti zemí světa ve Frýdku-Místku tak předvede své dovednosti a rychost na trati s překážkami.

25/8/2016 - 28/8/2016 více
fajny_festival_news.jpg
Fajny Festival
7. ročník FM festivalu 

7. ročník Fajneho Festivalu tluče na dveře! Letošní ročník proběhne na dvou scénách a to na vnitřní scéně (přednáškový sál) a na venkovní se budou odehrávat všechny koncerty. Součástí bude opět výtvarný koutek a v lesíku fotogalerie z loňského ročníku.

26/8/2016 - 27/8/2016 více
gru.jpg
Gruň náš šumný jediný
Poznejte místní folklór a tradice

Setkání příznivců Gruně s bohatým doprovodným programem, který představí místní folklór a tradice. K vidění budou ukázky lidových řemesel, prodej tradičních ovčích výrobků, prohlídka dřevěného kostelíku a spousta dalšího...

27/8/2016 více
hukvaldy.jpg
Strašidla na hradě
Pojďte se bát na hrad Hukvaldy

Přijďte se bát na hrad Hukvaldy. Hrad otevírá  netradiční dobu v 19.00 hodin  a čeká na vás    9 stanovišť se strašidly, které budou rozmístěné po celém hradě. Program ukončí velká ohňová show.

27/8/2016 více
rekordy2016.jpg
VIII.Beskydské rekordy
Frýdek-Místek plný chutí!

Nenechte si ujít VIII. Beskydské rekordy zaměřené na zdolání rekordu ve štafetovém pojídání zmrzliny! Letošní rodinný festival je plný novinek. Celý den se ponese v duchu gastrofestivalu a těšit se můžete opět na spoustu zábavy pro děti i dospělé.

27/8/2016 více
frydecke_historicke_slavnosti.jpg
Frýdecké historické slavnosti
Zámecký park plný rytířů a kejklířů

Závěr prázdnin patří tradičně historickým slavnostem pod frýdeckým zámkem - průvod rytířů, rytířský turnaj, dobová hudba, sokolníci, plápolající ohně a louče. Atmosféra akce nás přenese na dva dny do dob dávných minulých. 

27/8/2016 - 28/8/2016 více
hokej.jpg
Podpořte HC Frýdek-Místek!
V přípravných zápasech

HC Frýdek-Místek letos na jaře postoupil do WSM ligy. Přípravné zápasy se blíží do finále, přijďte podpořit naše hokejisty v utkání s Prostějovem.


30/8/2016 více
koupani-deti.jpg
Velká nanuková show
Hudebně zábavná letní show 

Závěr prázdnin na frýdlantském koupališti ve velkém stylu. Nebude chybět zábava, letní zmrzlinové soutěže, smích, ceny a odměny a především velké množství nanuků. Dílny otevřeny od 15.00 hodin, začátek samotné akce v 16.00 hodin.

31/8/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.