Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
letni_kino_srpen2016.jpg
Letní kino ve Frýdku-Místku
V areálu TJ Slezan

Velkoplošné plátno a areál s lavičkami vyroste v prostorách frýdeckého stadionu. Program: 10.8.-Tři bratři, 11.8.-Jurský svět, 12.8.-Interstellar, 13.8.-Šílený Max:Zběsilá cesta, 14.8.-V hlavě. Vstupné 40 Kč, členové FK 30 Kč, rodinné vstupné 90 Kč.

10-14/8/2016 více
kotci_janackova_sin.jpg
Prázdninová posezení u cimbálu
Tradiční posezení s Cimbálovou muzikou Kotci

Rok se sešel s rokem a opět jsou tady prázdninové čtvrtky s cimbálovou muzikou Kotci. Posezení bude probíhat ve Frýdlantu n. O. v Janáčkové síni.

11/8/2016 více
cyklozavod.jpg
Czech Cycling Tour
Startovat se bude na Bruzovské ul.

Frýdek-Místek se stane startovním městem sedmého ročníku Czech Cycling Tour 2016, největšího etapového závodu profesionálních cyklistů v České republice.

11/8/2016 více
damska_satna.jpg
Dámská šatna
Divadelní představení

Komedie, kde půjde nejen o pohled do divadelního zákulisí, ale také do duše čtyř hereček oblastního divadla. Vstupenky za 50 Kč můžete stále zakoupit v BIC FnO nebo na místě.

12/8/2016 více
baskohratky.jpg
Baškohrátky
Netradiční plavidla a bohatý kulturní program

Den plný zábavy a legrace, ale hlavně kreativní soutěž nadějných konstruktérů fantazijních korábů, výstředních lodí a jiných neodolatelných netradičních plavidel. Jubilejní desátý ročník bude doplněn o páteční dvojkoncert skupiny JELEN a SLZA.

12-13/8/2016 více
ondrejnik_roubenka.jpg
Plackové hody II.
Gurmánský zážitek na Ondřejníku

Připraveny jsou pro Vás bramboráky na 7 způsobů. Přijďte ochutnat i Ondřejnický bramborák a k tomu piva z Beskydského pivovaru.

13-14/8/2016 více
setkani_divadla_a_hudby.jpg
Setkání divadla a hudby
Pokračování Veseléta je tady!

Pětidenní setkání divadelníků a muzikantů opět po roce ve Frýdku-Místku! Setkání divadla a hudby je koláží různých žánrů, která letní festivalové dny obohatí. 

17-21/8/2016 více
beskydske_rekordy.jpg
Beskydské rekordy
Na Zámeckém náměstí

Nenechte si ujít VIII. Beskydské rekordy, letos zaměřené na zdolání rekordu ve štafetovém pojídání zmrzliny! Celý den se ponese v gastroduchu! Ochutnáte třeba veganskou stravu i domácí výtvory mistra řezníka, hmyzí speciality nebo výtvory molekulární kuchyně.

27/8/2016 více
soutez_strudl.jpg
TIP BIC
Soutěž o nejlepší štrůdl

Sladký, slaný, kyselý, tradiční s jablky nebo se salámovou či zelnou náplní... I takové štrúdly můžete přihlásit do soutěže o nejlepší frýdeckomístecký štrúdl. Prodlužujeme termín přihlášek do 19.8.2016!

19/8/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.