Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kotci.jpg
Prázdninová posezení u cimbálu
Tradiční posezení s Cimbálovou muzikou Kotci

Rok s rokem se sešel a jsou tady opět srpnové čtvrtky s cimbálovou skupinou Kotci. Posezení bude probíhat ve Frýdlantu n. Ostravicí, Janáčkova síň od 18:00 hod.

4/8/2016 více
fno_ta_nase_pisnicka.jpg
Ta naše písnička česká
Zábavný písničkový pořad

Večer plný pohody s humorem a starými songy. V podání úspěšného divadla zazní hity jako např. Včera neděle byla, Dva roky jezdím bez nehod, Schody do nebe a další. Přijďte posedět a zazpívat si do Frýdlantu n. O., Farní zahrada, od 19:00 hod. V pořadu i soutěž o zajímavé ceny. Vstupné: 70 Kč, prodej na místě.

5/8/2016 více
aviaticky_klub.jpg
Setkání modelů letadel
Na letišti Bahno ve Frýdku-Místku

Jako každý rok uvidíte několik desítek modelů, od jednoduchých sportovních modelů až po akrobatické speciály a makety velkých letadel.

6.-7./8/2016 více
hotel_fred.jpg
II. Letní festival
Hudební odpoledne

Můžete se těšit na atrakce a zábavu pro celou rodinu. Vystoupí: František Nedvěd, Děda Mládek Illegal Band aj., Celým dnem bude provázet Pepa Náhlovský. Akce se uskuteční v Hotelu Freud, od 14:00 hod. Vstupné: 250 v předprodeji, na místě 300 Kč, do 12 let zdarma.

6/8/2016 více
pivohrani.jpg
Pivohraní
V areálu textilky Slezan

Máte rádi pivo? Možná jste dokonce pivní gurmáni! V našem kraji je spousta malých minivovarů, jejichž piva stojí za ochutnání.

6/8/2016 více
lh_s_pruvodcem.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup s průvodcem na Lysou horu

Obujte boty a zažijte netradiční výstup s průvodcem na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Cestou k vrcholu se dozvíte spoustu zajímavých informací o historii i o pověstech a užijete si dech beroucí výhledy, třeba až ke vzdáleným tatranským štítům.

7/8/2016 více
filmovy_klub.jpg
Letní kino    
V areálu TJ Slezan

Tradiční velkoplošné letní kino opět zavítá do Frýdku-Místku. 10.8.-Tři bratři, 11.8.-Jurský svět, 12.8.-Interstellar, 13.8.-Šílený Max: Zběsilá cesta, 14.8.-V hlavě. Vstupné na představení je 40 Kč.

10.-14./8/2016 více
rekordy2016.jpg
Beskydské rekordy
Na Zámeckém náměstí

Nenechte si ujít VIII. Beskydské rekordy, letos zaměřené na zdolání rekordu ve štafetovém pojídání zmrzliny! Celý den se ponese v gastroduchu! Ochutnáte třeba veganskou stravu i domácí výtvory mistra řezníka, hmyzí speciality nebo výtvory molekulární kuchyně.

27/8/2016 více
soutez_strudl.jpg
TIP BIC
Soutěž o nejlepší štrůdl

Sladký, slaný, kyselý, tradiční s jablky nebo se salámovou či zelnou náplní... I takové štrúdly můžete přihlásit do soutěže o nejlepší frýdeckomístecký štrúdl. Prodlužujeme termín přihlášek do 19.8.2016!

19/8/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.