Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
american_classic_cars.jpg
American Classic Car 1911 – 1980
Na Černé louce

Originální američtí veteráni se zdobným naleštěným chromem, s obrovskými motory a prostornými sedadly jsou k vidění na Výstavišti Černá louka v Ostravě od 16. června do 31. srpna 2016.

Do 31/8/2016 více
carbon.jpg
V rytmu Španělska
V restauraci Carbon

Zažijte divoké Španělsko v Carbonu! Hraje Dj Srp s kapelou. Těšit se můžete na tradiční nápoj Sangrii a pokud budete mít hlad, můžete ochutnat španělský pokrm Paellu.

15/7/2016 více
fno_letiste.jpg
Beskydský pohár v parašutismu
52. ročník soutěže v přesnosti přistání

Na letišti ve Frýdlantě n. O. uvidíte nejen špičkové výkony parašutistů, ale může shlédnout také balení padáků, letištní techniku a také posedět v letištní hospůdce U nalitého Pupence. Náhradní termín v případě špatného počasí je 17. 7. 2016.

16/7/2016 více
hukvaldy.jpg
Vaření na hradě
Hrad Hukvaldy

Na hradech a zámcích se mimo jiné vždy jedlo, pilo a hodovalo. Proto vznikla na hradě Hukvaldy před několika lety dnes velmi oblíbená gastronomická akce, která má svoji tradici již od roku 2006.

16/7/2016 více
vcelarsky_den-lubno.jpg
Včelařský den
Přednášky, prohlídka a ochutnávky

Budete mít možnost prohlídky včelnice, uslyšíte přednášky  RNDr. Igora Dibuse na téma "Tlumení včelích nákaz". Tanci a poslechu zahraje skupina "Beskyd Band". Ochutnat můžete med nejvyšší kvality z vlastní produkce včelnice Krásná, frgály z Palačova, medové speciality, guláš, placky.

16/7/2016 více
lh_s_pruvodcem.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup s průvodcem na Lysou horu

Obujte boty a zažijte netradiční výstup s průvodcem na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd.
Cestou k vrcholu se dozvíte spoustu zajímavostí o historii, pověstech a mnoho dalšího. Vstupné: 50,- Kč/ osoba, děti do 6 let zdarma, nutná rezervace min. 3 dny předem, na tel. 603 264 058.

17/7/2016 více
fno_farmsk_trhy.jpg
Farmářské trhy
Tradiční trhy

Navštivte ve Frýdlantu n. O. farmářské trhy s aktuální sezónní nabídkou kvalitního zboží a výrobků u obchodního domu OMMA.

18/7/2016 více
sady_smetany_letni_kino.jpg
Letní kino
Jak básníci čekají na zázrak

Po 13 ti letech se na plátna kin vracejí legendární filmoví básníci. Pavel Kříž a David Matásek jsou zpět v pokračování osudů sice stárnoucích, ale stále nerozlučných kamarádů Štěpána a Kendyho.

20/7/2016 více
soutez_strudl.jpg

TIP Beskydského informačního centra
Soutěž o nejlepší frýdecko-místecký štrůdl

Sladký, slaný, kyselý, tradiční s jablky nebo se salámovou či zelnou náplní... I takové štrúdly můžete přihlásit do soutěže o nejlepší frýdeckomístecký štrúdl. Vyhrajte vouchery do horského hotelu Čeladenka!

15/7/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.