Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
sweetsen016.jpg
Sweetsen fest 2016
Frýdek-Místek sobě!

13. ročník benefičního festivalu Sweetsen fest se koná od středy 22. do soboty 25. června 2016 ve Frýdku-Místku. Festival je jedinečný díky vystupování pouze místních hudebníků a vstupné je zcela zdarma.

do 25/6/2016 více
farmarske_trhy_news.jpg
Beskydské farmářské trhy
Na náměstí Svobody

Navštivte tradiční farmářské trhy na náměstí v Místku. Můžete využít nabídek na květiny, uzeniny, pečivo, mléčné výrobky, oblečení a mnoho dalšího.

23/6/2016 více
elements.jpg
The ELEMENTS
Závěrečná taneční how

Nenechte si ujít jedinečnou přehlídku taneční tvorby letošní sezóny. Těšit se můžete na veškeré soutěžní vazby a choreografie připravené speciálně pro show - v duchu "The ELEMENTS".

24/6/2016 více
chata_prasiva.jpg
Víkend s BOBem
Celovíkendová akce se sportovními kočárky

Chata Prašivá zve všechny turistky, turisty a turistčata na sportovní víkend s kočárky BOB. Budou připraveny kočárky k testování, stejně jako zábavné soutěže, hry, pro ty nejmenší a další doprovodný program. Akce se uskuteční ve Vyšních Lhotách, Chata Prašivá, od 10:00-17:00 hod.

25.-26.6.2016 více
adrenalin_cup.jpg
Adrenalin cup 2016
Extrémní závod 4-členných týmů

Diváci mohou vidět vrcholné výkony běžců a cyklistů při zdolávání Lysé hory, paraglidistů při sletu a přistávání v centru konání závodu a kajakářů, kteří při sjezdu řeky Ostravice mají závod zpestřen skokem z rampy a eskymáckým obratem.

25/6/2016 více
lysa_hora.jpg
Bernard Beskydský šerpa
Závod ve vynášce sudu piva na Lysou horu

Toužíš prožít s kamarády neskutečné dobrodružství a zapít ho správně hořkým a vychlazeným pivem? Tvým úkolem bude společně se třemi kamarády dostat sud s pivem z Ostravice na Lysou horu na dřevěném šerpském nosiči. Délka tratě 9km a převýšení 950m. Registrace bude probíhat na Ostravici, hřiště, od 8:30-10:00 hod. Startovné: 400,- Kč/tým

25/6/2016 více
inline_zavod.jpg
EMOS Inline24
Akce proběhne na březích přehrady Olešná

4,5 km dlouhý okruh okolo přehrady Olešná s nádhernými výhledy na beskydské kopce s dominantou Lysé hory se opět po roce stane dějištěm otevřeného mistrovství ČR v eXtrémním 24 hodin inline maratonu.

25/6/2016 více
fno_farmsk_trhy.jpg
Farmářské trhy
Tradiční trhy se sezónní nabídkou zboží a výrobků

Sortiment: sýry (z Čech, Moravy, Slovenska, Holandska, Francie a Itálie), zabijačkové výrobky, med a různé výrobky z vosku, pekařské a cukrářské výrobky. Trhy budou probíhat před OD OMMA, Frýdlant n. O., od 9:00-16:00 hod.

27/6/2016 více
lh_s_pruvodcem.jpg
TIP Lysohorská nej…
Aneb co jste ještě nevěděli

Průvodce seznámí účastníky na celkem 7 zastaveních s historií Lysé hory, s Ondrášem - pánem Lysé hory, s jeskyněmi na Lukšinci, s pověstmi tradujícími se o Lysé hoře, přidá také vyprávění o obětech Lysé hory a poví více o stavbách nacházejícími se na samotném vrcholu Lysé hory. Nutná rezervace!

12/7/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.