Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
mff.jpg
22. Mezinárodní folklorní festival
Ve Frýdku-Místku a okolí

Jako každý rok se sejdou desítky folklorních muzikantů, zpěváků a tanečníků ze všech koutů světa – od Asie, přes Evropu až po Ameriku. Během týdne se na různých místech ve městě, ale i v přilehlých obcích, uskuteční desítky vystoupení.

do 20/6/2016 více
echo.jpg
The best of ECHO + The Beatles
Koncert v rámci Svátků hudby

Přijďte si poslechnout to nejlepší z repertoáru ECHA za poslední léta a též to nejlepší z jukeboxu slavných Beatles. ECHO bude doprovázet kapela Zapůlbůra.

16/6/2016 více
kino.jpg
Velkoplošné letní kino ve Frýdku-Místku
V areálu TJ Slezan

V rámci červnových projekcí bude k dispozici i velké cirkusové šapitó, které za nepřízně počasí pojme i samotné promítací plátno. Návštěvníci si také mohou přinést vlastní karimatky, deky, křesílka či jiné campingové vybavení.

17.-21.6.2016 více
fno_slavnosti.jpg
Frýdlantské slavnosti
Kulturně zábavný den města Frýdlantu n . O.

Vystoupí děti z MŠ, ZŠ a ZUŠ, frýdlantské spolky, zahrají skupiny Desmod, Mirai a Kabát revival. Celým dnem Vás bude provázet herečka Anna Kulovaná.

17/6/2016 více
lh_s_pruvodcem.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup s průvodcem na Lysou horu

Obujte boty a zažijte netradiční výstup s průvodcem na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd. Cestou k vrcholu se dozvíte spoustu zajímavostí o historii, pověstech a mnoho dalšího. Vstupné: 50,- Kč/ osoba, děti do 6 let zdarma. Nutná rezervace - nejpozději do pátku 17.6. do 12:00 hod.

19/6/2016 více
rene_soucek_foto_lukas_horky.jpg
Sweetsen Fest 016
Zahajovací koncert

Sweetsen fest je výjimečný tím, že se na něm představují pouze umělci úzce spjatí s městem Frýdek-Místek. Multižánrový festival se odehrává na dramaturgicky odlišných scénách a v různých městských prostředích. Těšit se můžete na Symfonický orchestr Frýdek-Místek a hosty - Mirai, René Souček a David Stypka & Bandjee.

22/6/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.