Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
namibie-pouststrom.jpg
3 600 kilometrů Namibií
Komponovaný cestopisný pořad

Komponovaný pořad Jiřího Kráčalíka (film, foto, hudba, slovo). Navštívíme pozoruhodnou zemi afrického kontinentu. Poušť Namib, skalnaté hory Spitzkoppe, kmen Himbů a safari Etosha.

12/5/2016 více
spirit.jpg
Majk Spirit + DJ Grimaso
Koncert slovenského rapera

Nenechte si ujít jedinečné vystoupení populárního slovenského rapera Majka Spirita, který vystoupí před půlnocí ve frýdlantském kulturním centru. Do té doby Vás bude bavit DJ Lowa. Vstup na koncert od 15 let, mladší osoby pouze v doprovodu dospělé osoby.

13/5/2016 více
baska_zahajovaci_koncert.jpg
Mezinárodní festival pěveckých sborů 2016
Zahajovací a Festivalový koncert v Bašce

Jste zváni zahajovací koncert v kostele sv. Václava v Bašce, kde vystoupí Lašský smíšený pěvecký sbor Baška, Pěvecký sbor Slavík z Pacova a Lucky voice band z Prahy. Následující den proběhne festivalový koncert v Kulturním době a zpívat budou Hlučínský pěvecký sbor, UNA Corda z Dolného Kubína a Lucky voice band z Prahy.

13. a 14.5.2016 více
smalt_galerka.jpg
Umění ohně
Frýdlantský umělecký smalt

Dílna uměleckého smaltu, spolek Frýdlant n. O. vás srdečně zve na výstavu děl uměleckého smaltu. Vernisáž s úvodním slovem PhDr. Karla Bogára se bude konat 14.5.2016, ve 14:00 hod.

13/5/- 26/6/2016 více
fm_na_kole.jpg
3. Frýdek-Místek na kole
Vítání cyklistické sezóny letos již potřetí!

Frýdek-Místek na kole, to je pestrá přehlídka všeho, co souvisí nejen s cyklistikou, ale také se vším, co má kola a kolečka.Den plný sportu, zábavy a soutěží o zajímavé ceny a bohatým programem odstartuje v 10.00 hodin v areálu autokempu.

14/5/2016 více
kostel_sv_jana_krtitele.jpg
Literárně-hudební večer s poezií
Vydejte se do nočních ulic Frýdku-Místku

Vydejte se do nočních ulic Frýdku-Místku a nechte se unést četbou domácí, světové i autorské tvorby. Literární noc proběhne v sobotu 14. května 2016 od 19.30 hod.

14/5/2016 více
hukvaldy.jpg
Slavnostní otevíraní hradu Hukvaldy
S hvězdou večera Jaromírem Nohavicou

Návštěvníci si budou moci vyzkoušet zbraně a zbroje, pro děti bude připravený kejklířský workshop v podání kejklíře Čendy a večer vystoupí Jaromír Nohavica – vstupenky v předprodeji na frýdeckém zámku.

14/5/2016 více
na_stojaka.jpg
Na Stojáka
Premiéra Stand-up comedy

Do Česka se pořad „Na stojáka“ dostal v roce 2006 díky kabelové stanici HBO a na letní scéně klubu Stoun vystoupí Karel Hynek, Lukáš Pavlásek, Daniel Čech, Arnošt Frauenberg. Předprodej za 220 Kč v Beskydském informačním centru.

15/5/2016 více
beskydy_objektivem.jpg
Beskydy objektivem…
Aneb Foťte jinak, foťte lépe

Letos již třetím rokem můžete objevit kouzlo fotografování. Beskydské informační centrum Frýdek-Místek totiž připravilo tématický Den s průvodcem – s fotografem. Tentokrát se zaměříme na západ Slunce!

25/5/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.