Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
karel_iv.jpg
(nejen) Karel IV. a česká státnost
Beseda s Mgr. Petrem Juřákem

Dajana Zápalková, knihovnice - Vás zve na besedu s pracovníkem Muzea Beskyd ve Frýdku-Místku Mgr. Petrem Juřákem, do velké zasedací místnosti na OÚ Baška.

5/5/2016 více
beskydy_objektivem.jpg
Beskydy objektivem aneb foťte jinak, foťte lépe
Mini kurz fotografování pro začátečníky i pokročilé

Chcete se dozvědět více o fotografování a naučit se vychytávky od profesionálního fotografa? Tak neváhejte a přijďte do mini kurzu, který povede zkušený fotograf. Vstupné: 200,- Kč, nutno zaplatit předem v BIC Místek nebo FnO

7/5/2016 více
hukvaldy.jpg
Hrnčířský jarmark s ukázkami řemeslné výroby
Účinkující: Šerm - Valmont

Přijměte pozvání na hrčířský jarmark s ukázkami řemeslné výroby. Můžete jej navštívit již tuto sobotu na hukvaldském hradě.

7/5/2016 více
chata_prasiva.jpg
Nový Zéland
Vypráví a promítá cestovatel Ivo Petr

Nový Zéland je považován za nejkrásnější zemi světa. Co je na tomto rčení pravdy si přijďte poslechnout na cestopisnou přednášku Ivo Petra, který celou zemi procestoval od jihu ...

7/5/2016 více
rytiri_nebes.jpg
Rytíři nebes
K oslavám 71. výročí konce II.světové války

Letecká akrobatická show v provedení bývalých letců-stíhačů letadel Gripen, doprovázená komentářem a speciálními efekty, plná soubojů a napětí, se stane jistě zárukou zvýšené pozornosti občanů nejen obce Dobrá, ale i blízkého okolí.

7/5/2016 více
lukostrelba.jpg
Terénní lukostřelba
První kolo ligy v terénní lukostřelbě

V areálu Opálená v Čeladné se za účasti nejlepších sportovních lukostřelců ČR uskuteční závody v terénní lukostřelbě. O den dříve od 15 hod. bude mít příchozí veřejnost možnost vyzkoušet si střelbu z luku pod dohledem mladých závodníků ze Sportovního klubu LAPAČKA Šenov

8/5/2016 více
apolon.jpg
Koncert ke státnímu svátku
Smyčcové kvarteto Apollon

Kruh přátel hudby Vás srdečně zve na koncert ke státnímu svátku do Janáčkové síně, kde vystoupí smyčcové kvarteto Apollon kvartet z Prahy.

9/5/2016 více
horacek.jpg
Michal Horáček
Výjimečný koncertní projekt

Na koncertu, který posluchačům nabídne výjimečný zážitek, zazní tvorba patřící k tomu nejlepšímu, co u nás za posledních několik desítek let v hudební oblasti vzniklo.

11/5/2016 více
fm_na_kole.jpg
3. Frýdek-Místek na kole
Vítání cyklistické sezóny ve Frýdku-Místku!

Frýdek-Místek na kole, to je pestrá přehlídka všeho, co souvisí nejen s cyklistikou, ale také se vším, co má kola a kolečka. A především pamatuje na všechny jezdce od těch nejmenších na odrážedlech, přes občasné výletníky až po zapálené sportovce.

14/5/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.