Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
vino_sklenka_fno.jpg
Ochutnávka vína
Z vinařství Tichý

Vinotéka Alvitone Vás srdečně zve do restaurace Harcovna ve Frýdlantu n. O. na ochutnávku vín, kterou povede Lubomír Tichý. Nutná rezervace na alvitone.vinoteka@seznam.cz nebo 608 888 558.   

28/4/2016 více
namesti_svoobdy.jpg
Mezinárodní Den tance 2016
Na náměstí Svobody v Místku

Letos to bude velké! Další level, nová show, luxusní hosté. Akci pořádá Taneční skupina Funky Beat. Těšte se na workshopy, autogramiádu hokejistů a vypouštění lampionů přání.

29/4/2016 více
hotel_freud2.jpg
Men´s night
Večer pro muže moderuje Zdeněk Izer

Hosté Jakub Kohák, Martin Ručinský, Ondřej Bank a další sportovní legendy, večeře, raut, ochutnávka rumu, soutěže o podepsané dresy sportovců aj.

30/4/2016 více
hukvaldy.jpg
Čarodějnice na hukvaldském hradě
Dobové ležení a ukázky zbraní

Příjďte se podívat v sobotu 30. 4. 2016 na čarodějnice na hukvaldském hradě! Můžete se těšit na skupinu historického šermu i s čarodějnicí. Po celou dobu konání dobové ležení a ukázky zbraní a zbroje, kde si můžete zbraně a zbroj vyzkoušet.

30/4/2016 více
opalena_vitani_jara.jpg
Pálení čarodějnic na Opálené  
Odpolední program pro celou rodinu

Vatra, opékání buřtů, dětská diskotéka, volba dětské a dospělé miss čarodějnice a mnoho dalšího pro Vás připravili v areálu Opálená na Čeladné.

30/4/2016 více
kostel_sv_jana_krtitele.jpg
Otevírání svatojánské věže
Již tradiční akce na začátku sezóny

Vystoupejte 211 schodů a naskytne se vám nádherný výhled na Frýdek-Místek a panorama Beskyd. Ve svatojánské věži (zpřístupněné od roku 2011) se mohou návštěvníci těšit i na stálou expozici o historii frýdecké farnosti a galerii současného umění s aktuálním programem na každou sezonu.

1/5/2016 více
lysa_hora_bic_vyber_5.jpg
Rej čarodějnic a strašidel pod Lysou horou  
Oslava jara spojená se stavěním máje

I po Filipojakubské noci se to na Sluníčku hemží čarodějnicemi. Je zde připraven bohatý program plný zábavy, soutěží, vyhlášení nejlepšího kostýmu a čarodějnické superstar.

1/5/2016 více
skalka_s_oveckami.jpg
6. Májový pochod na Skalku  
Individuální výstup na nejvyšší vrchol Ondřejníku

V roce 2011 byl na Skalce položen základní kámen k výstavbě rozhledny. Od té doby se také pravidelně pořádá tento výstup. Trasy nejsou předem určeny, cestu si volí každý dle svých možností.

1/5/2016 více
beskydy_objektivem.jpg
Beskydy objektivem
Aneb foťte jinak, foťte lépe

Fotografický kurz pro začínající a mírně pokročilé fotografy. Co vás čeká: příjemná procházka s fotografováním, poutavý výklad, praktické a zajímavé informace ze světa fotografování

7/5/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.