Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
namesti_svoobdy.jpg
Velikonoce ve městě
Oslavte svátky jara

Náměstí Svobody v Místku zaplní stánky, ve kterých budou prodejci nabízet tradiční výrobky s velikonoční tématikou, zejména kraslice, pomlázky, ale také pečené mazance a beránky.

18.-20.3.2016 více
fno_kulturni_centrum.jpg
10. Frýdlantská tančírna
Tradiční Frýdlantská tančírna

Můžete se těšit na zábavné soutěže o zajímavé ceny, lidové ceny u baru a další bezva věci. Tančit se budou standardní tance, latinsko-americké, disco, country a jiné super hity, na které jste zvyklí z minulých tančíren, v sále KC Frýdlant nad Ostravicí, od 19:00 hod. Vstupné je 120 Kč, předprodej v BIC FnO.

18/3/2016 více
fno_zus.jpg
Koncert hudebníků
Frýdlantských rodáků

Vystoupí Jan Vilášek (klarinet), Tereza Satinská Zatloukalová s triem zpěv – housle – klavír, Tereza Přidalová (housle) a žáci ZUŠ Josef Březina a Bára Sedlářová (klarinet) s Alžbětou Mrkvovou (klavír). Akce se uskuteční ve Frýdlantě n. O., sál ZUŠ, od: 18:00 hod. Vstupné je 120 Kč, 80 Kč, členové KPH 50 Kč, s abonentní vstupenkou.

18/3/2016 více
den_s_pruvodcem_frydek.jpg
Přivítejte s námi jaro
Ve Frýdku-Místku

Připomeňte si s průvodcem velikonoční svátky plné zvyků i tradic a vytvořte si v minidílničkách symbol Velikonoc. Akce je zdarma, pro děti i dospělé.

19/3/2016 více
lysa_hora_bic_vyber_5.jpg
Den otevřených dveří
Meteorologická stanice Lysá hora

Prohlídka s výkladem. Začátek vždy v celou hodinu po dobu od 9:00 do 14:00 hod., sraz zájemců u dveří meteorologické stanice, Lysá hora.

19/3/2016 více
opona_nahoru.jpg
Opona nahoru
Komedie v podání divadla Devítka

Podivuhodná závěť svede dohromady osudové ženy jednoho mrtvého muže. Proč všem pěti odkázal divadlo, kde se již léta nehraje a které je v zanedbaném stavu?

19/3/2016 více
lh_bezrucova_chata.jpg
Bobroty na Lysé
Gastroakce

Řeznictví a uzenářství U Bobra z Raškovic Vás zve na Bobroty. Můžete se těšit na uzenářské a zabijačkové speciality, výborná teplá i studená kuchyně, pivní akademii Kuby Datla Šrubaře. Živá hudba: Fajfr Václav. Bobroty proběhnou na Lysé hoře v Bezručové chatě.

19.-20.3.2016 více
muzeum_beskyd.jpg
Velikonoční jarmark
V duchu lidových tradic

Šmigrustníci se naučí plést pomlázky nebo nakoupí řehtačky a slečny se podívají na klasické i moderní zdobení velikonočních kraslic.

20/3/2016 více
talk_show.jpg
„Zůstane to mezi námi“
Talk show Evy Holubové a Boba Klepla

Přijďte se pobavit a zasmát do KC ve Frýdlantu n. O. od 19:00 hod. Vstupné je 300 Kč, předprodej v BIC FnO.

20/3/2016 více
studentske_divadlo.jpg
Večer studentského divadla
Vystoupení studentů frýdlantského Gymnázia

Studenti se představí s hrou V. Havla: Anděl strážný a jako hosté Gymnázium P. Bezruče s divadelní hrou Čikamacu Monzaemon: Společná smrt v síti nebes na Amidžimě aneb skoro pravá hra žaponská. Divadlo se odehraje ve Frýdlantě n. O., kinosál, od: 18:00 hod. Vstupné je dobrovolné.

21/3/2016 více
fno_farmsk_trhy.jpg
Farmářské trhy
Trhy s aktuální sezónní nabídkou zboží a výrobků

Sortiment: sýry z Čech, Moravy, Slovenska, Holandska, Francie a Itálie, zabijačkové výrobky, med a různé výrobky z vosku, pekařské a cukrářské výrobky. Trhy se uskuteční ve Frýdlantě n. O., OD OMMA, od: 9:00-16:00 hod.

21/3/2016 více
tvoiv_dlny.jpg
Tvořivé dílny
Velikonoce se blíží

KC Fno zve všechny šikovné děti a jejich rodiče na tvořivé dílny, které se konají ve Frýdlantě n. O., KC klubovny, od: 14:00 - 18:00 hod.

22/3/2016 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.