Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
mech.jpg
Promítání na Huťu vol. 3 -„ Až po uši v mechu“
Loutkový film nejen pro děti

Pohádka vypráví příběh dvou lesních trnků, Josefky a Bertíka, kteří jsou tak malí, že mohou bydlet ve vykotlaném pařezu a hbitě se pohybovat lesním porostem.

10/3/2016 více
fno_kc.jpg
Sportovní dopoledne
Dopoledne plné zábavy

Pro děti budou nachystány netradiční sportovní aktivity (frisbee, korfbal, střelba z laserových pistolí na biatlonové terče). Akce se uskuteční ve Frýdlantu n. O., KC velký sál, od: 9:00-13:00 hod. Vstupné je zdarma.

11/3/2016 více
fno_kulturni_centrum.jpg
Farmářské trhy
Tradiční trhy s aktuální sezónní nabídkou

Na trzích můžete najít sýry z Čech, Moravy, Slovenska, Holandska, Francie a Itálie, zabijačkové výrobky, med a různé výrobky z vosku, pekařské a cukrářské výrobky. Trhy se uskuteční ve Frýdlantě n. O., OD OMMA, od: 9:00-16:00 hod.

11/3/2016 více
fno_kostel.jpg
Přivítejte jaro s námi
Připomeňte si s průvodcem svátky plné zvyků a tradic

Můžete se těšit na minidílničky a vytvořit si společně s námi i symbol Velikonoc. Vstupné zdarma, vítání jsou všichni bez rozdílu věku! Akce se bude konat ve Frýdlantě n. O., sraz u Domova seniorů, od: 16:30 hod. Vstupné je zdarma, vhodné pro děti i dospělé.

12/3/2016 více
fno_duha_pano.jpg
Kocour v botách
Divadlo pro děti

Napínavá pohádka pro jednoho herce a spoustu dětí, stačí jen otevřít knihu a kocour v botách (mapetová loutka) Vás provede pohádkou. Těší se na Vás divadlo KORÁB ve Frýdlantě n. O., KC sál, od: 16:00 hod. Vstupné je 50 Kč, předprodej na místě od 15:00 hod.

13/3/2016 více
fno_kc.jpg
Mozkový jogging
Trénování paměti

Přednáška a workshop o technikách pamatování si nových informací a praktické cvičení a testy pro trénování paměti, koncentrace i kreativity. Akce je určena všem bez rozdílu věku, uskuteční se ve Frýdlantě n. O., KC klubovny, od: 16:00 hod. Vstupné je zdarma.

14/3/2016 více
karakorama.jpg
Koruna Karakoramu
Jedinečná videoprezentace Libora Uhra

Dvouhodinová přednáška nabízí nejen pohled na náročnost a nebezpečí vysokohorských expedic, ale také přináší zajímavé historické ohlédnutí do míst, kde se zastavil čas.

16/3/2016 více
dsp_velikonoce2016.jpg
Přivítejte s námi jaro
Ve Frýdku-Místku

Připomeňte si s průvodcem velikonoční svátky plné zvyků i tradic a vytvořte si v minidílničkách symbol Velikonoc. Akce se koná zdarma za každého počasí.

19/3/2016 více
promena2016.jpg
Proměna 2016 BE A WOMAN!
Věř si! Ty sama za to stojíš!

Finálová show proběhne ve čtvrtek 28. 4. 2016 v areálu Slezanu ve Frýdku-Místku. Hostem bude návrhářka Beata Rajská se svou úchvatnou přehlídkou! Vstupenky v předprodeji v Beskydském informačním centru!

28/4/2016 více

 

 

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.