Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
Na nadcházející dny Vám doporučujeme:
www.beskydy.com
news
Středa, 17 srpen 2011   

Sobotní celodenní zápolení na akci Beskydské rekordy nebude jen o snaze zapsat město Frýdek-Místek do České knihy rekordů. Proč by měli nejen obyvatelé města, ale také jeho návštěvníci přijít na místecké náměstí Svobody, je zábava.

Celý den se ponese v duchu lidové tradice, kdy část náměstí budou lemovat stánky řemeslníků s rukodělnými výrobky. Můžete si zde zakoupit drátované šperky, výrobky z ovčí vlny, krystalické svíčky, keramiku a v některých případech si budete dokonce moci jejich výrobu vyzkoušet.

 Z připraveného programu si určitě vybere každý, od těch nejmenších až po ty dříve narozené. Těšit se můžete na koncerty kapel Šuba duba band, SilesiJAH All Stars, Bublifunk a rekord nám pomohou dokončit takové hvězdy jako Marek Ztracený a Rock ´n´roll band Marcela Woodmana. Pro děti bude připravena pohádka s Bořkem Stavitelem nebo pohádka s názvem Turnajové klání o úsměv krásné paní. V průběhu dne se budete moci podívat také na ukázky mažoretek Talento, břišních tanečnic Markéty Dintrové, gymnastů, bojových umění Aikido a Taekwon-do. Adrenalinové kousky předvedou mistři na BMX kolech nebo Železný Zekon.

Přijďte proto v sobotu 20.8.2011 na náměstí Svobody v Místku, prokousejte se společně s námi skvělým dortem Marlenka do České knihy rekordů a užijte si zábavu se skvělým programem! Více informací naleznete na webových stránkách Beskydského Veseléta www.veseleto.cz a také na Facebooku www.facebook.com/veseleto.

Beskydské Veseléto pořádá Beskydské informační centrum za významné podpory statutárního města Frýdku-Místku. Záštitu převzal jeho primátor Mgr. Petr Cvik.

 

plakat_veseleto_rekordy.jpg

Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody 6, 738 02 Frýdek-Místek, tel.:558 646 888 / Frýdek-Místek, Zámecké nám. 1257, 738 01 Frýdek-Místek, tel.: 558 438 391 / Frýdlant nad Ostravicí, Hlavní ul.308, 739 11 Frýdlant n. O., tel.: 558 676 909 / Ostravice, knihovna, 739 14 Ostravice, tel.: 558 682 115 / Čeladná, Čeladná 714, 739 12 Čeladná, tel.: 558 684 400
e-mail: akce@beskydy-info.cz - zde můžete zasílat své tipy na konané kulturní, sportovní a společenské akce v rámci Regionu Beskydy
TOPlist