Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
Na nadcházející dny Vám doporučujeme:
www.beskydy.com
news
Čtvrtek, 11 srpen 2011   

Organizátoři Beskydského Veseléta v těchto dnech nezahálí a připravují pro vás den plný zábavy, her a rekordů. Příští sobotu 20.8.2011 se statutární město Frýdek-Místek v rámci akce Beskydské rekordy pokusí již potřetí zapsat do České knihy rekordů. A všichni pevně věříme, že letos se nám to povede.

Samotný rekord odstartuje přesně v 9.00 hodin na náměstí Svobody v Místku. A v čem bude rekord spočívat? Štafetovým způsobem se budeme snažit prokousat medovým dortem Marlenka do České knihy rekordů. Celý rekord bude probíhat následovně: každý účastník se nejprve zaregistruje u stánku s označením registrace, uhradí účastnický poplatek 5,-Kč, kterým dává souhlas, že se rekordu účastní na vlastní nebezpečí. Poté obdrží zabalený 100 g kousek Marlenky, který v libovolně sestavených dvojicích začnou konzumovat po dojedení předešlými účastníky. Konzumace přiděleného kusu Marlenky je povolená na více přerušení, tzn., že účastník může konzumaci přerušit na řádné pokousání nebo na odpočinek, ale tak, aby nebyl překročený maximální povolený časový limit na konzumaci přiděleného kusu Marlenky jednou dvojicí. Po absolvování konzumace Marlenky každý účastník obdrží od organizátorů „ připínací placku“ účastníka III. Beskydských rekordů a odměnu za jeho absolování. Každá osoba se může zúčastnit rekordu pouze jednou! Na vše bude dohlížet komisař z agentury Dobrý den, která zastřešuje a stará se v České republice o oblast rekordů a kuriozit.

Celý výtěžek z účastnických poplatků bude následovně předán humanitární organizaci, kterou vám představíme v některé z dalších tiskových zpráv. Přijďte se proto všichni skvěle pobavit a přispět na dobrou věc! Více informací také na webových stránkách www.veseleto.cz nebo www.facebook.com/veseleto , kde se můžete zapojit do soutěže o medový dort Marlenku!

Beskydské Veseléto pořádá Beskydské informační centrum za významné podpory statutárního města Frýdku-Místku. Záštitu převzal primátor statutárního města Frýdku-Místku Mgr. Petr Cvik.

plakat_veseleto_rekordy.jpg

Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody 6, 738 02 Frýdek-Místek, tel.:558 646 888 / Frýdek-Místek, Zámecké nám. 1257, 738 01 Frýdek-Místek, tel.: 558 438 391 / Frýdlant nad Ostravicí, Hlavní ul.308, 739 11 Frýdlant n. O., tel.: 558 676 909 / Ostravice, knihovna, 739 14 Ostravice, tel.: 558 682 115 / Čeladná, Čeladná 714, 739 12 Čeladná, tel.: 558 684 400
e-mail: akce@beskydy-info.cz - zde můžete zasílat své tipy na konané kulturní, sportovní a společenské akce v rámci Regionu Beskydy
TOPlist