Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
Na nadcházející dny Vám doporučujeme:
www.beskydy.com
news
Čtvrtek, 02 červen 2011   

logo_veselto.jpgJako každý rok, tak i letos statutární město Frýdek-Místek ožije v létě festivalem kulturních a sportovních akcí pod názvem Beskydské Veseléto.

Po 6 let své existence se nejen občané města Frýdku-Místku, ale i  jeho návštěvníci potkávají na akcích jako Odpoledne s písničkou, Western ve Frýdku, Beskydské rekordy, Jazz ve městě a dalších.   S některými akcemi se setkáme i letos, některé trochu změnily svou podobu, proto doufáme, že Veseléto splní ještě více vaše očekávání.

Ti dříve narození si i tentokrát v sadech Bedřicha Smetany v Místku zazpívají své oblíbené písně se slováckou krojovanou kapelou Vlčnovjankou v rámci akce Odpoledne s písničkou. Zámecké hrátky z westernu do pohádky – to je ta pravá zábava pro nejmenší členy rodiny. Odpoledne plné pohádkové a westernové atmosféry doprovodí vystoupení Michala Nesvadby a dříve velmi známé country kapely Sekáči. Relax v podobě příjemného prostředí rekreační zóny Olešná a zároveň „dát si trochu do těla“ a udělat tak něco pro své zdraví, to je motto nové sportovní akce s prvky dříve známé Street ramp show pod názvem In line sport & ramp show na Olešné.  A proč ji spojujeme s touto dříve oblíbenou akcí? I letos přijede Jan Valenta se svým týmem a předvede úžasné kousky, u kterých se vám zajisté zatají dech. Po loňském úspěchu rockových „pecek“, kdy si návštěvníci mohli zatancovat na břehu řeky Ostravice a hlavně porovnat originály s jejich „dabléry“, což někdy ani nebylo k rozeznání, jsme přichystali opětovný rozjezd známých kapel, které Vám připomenou hudební hity, jenž nikdy nestárnou v rámci akce Hvězdy nad řekou Ostravicí. Nejen jazz ve městě - pohodové posezení na místeckém náměstí, hvězdy nad hlavou a jazzové kapely na pódiu během dvou večerů, kdy váš sluch bude nabit hudbou pro opravdové „fajnšmekry“. Beskydské rekordy osloví vaše chuťové buňky a soutěžního ducha. Věříme, že ten letošní rekord jistě vyjde a Frýdek-Místek konečně světu ukáže, že lidé v tomto městě drží spolu a k zapsání do České knihy rekordů se letos na náměstí Svobody společně prokoušeme medovým dortem Marlenkou, což bude sladká tečka na závěr léta.

Podrobnější informace o Beskydském Veselétě získáte na pobočkách Beskydského informačního centra nebo na nových webových stránkách www.veseleto.cz. Těšíme se na shledání s vámi!

Beskydské Veseléto pořádá Beskydské informační centrum za významné podpory statutárního města Frýdku-Místku.

 

veseleto_2011_program.jpg

 

Beskydské informační centrum Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Frýdek-Místek, Náměstí Svobody 6, 738 02 Frýdek-Místek, tel.:558 646 888 / Frýdek-Místek, Zámecké nám. 1257, 738 01 Frýdek-Místek, tel.: 558 438 391 / Frýdlant nad Ostravicí, Hlavní ul.308, 739 11 Frýdlant n. O., tel.: 558 676 909 / Ostravice, knihovna, 739 14 Ostravice, tel.: 558 682 115 / Čeladná, Čeladná 714, 739 12 Čeladná, tel.: 558 684 400
e-mail: akce@beskydy-info.cz - zde můžete zasílat své tipy na konané kulturní, sportovní a společenské akce v rámci Regionu Beskydy
TOPlist