Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
skolni_lavice.jpg
Stará škola aneb jak se dříve učívalo
Přednáška

Přednáška a doprovodná prezentace přiblíží počátky vyučování v regionu, jak se chodilo do školy za Rakousko-Uherska, první česká škola ve Frýdku, chlapecké gymnázium Matice místecké a další.

12/03/2020 více
ekvador.jpg
Ekvádor a Galapágy
Cestopisná přednáška Jiřího Kráčalíka

Poeticky laděný pořad vás zavede do pozoruhodné tropické oblasti Ekvádoru. Vystoupíte na čtyřtisícovky And, budete prostupovat amazonskou džunglí a plavit se v přírodním ráji světa, souostroví Galapágy. Nenechte si ujít návštěvu magického světa jižní Ameriky plného pravých indiánů.

12/03/2020 více
pirati_lod.jpg
Pirátská pohádka
Nedělní divadélko pro děti

Výpravná pohádka s pěkným příběhem o plavbě lodí na tajemný ostrov, kde se setká známá dvojice pirátka Marcelína a pirát Miki s divochem Pátkem, spolu si zatančí a zasoutěží. Nakonec poklad předají nemocným dětem, kteří to moc potřebují.

15/03/2020 více
mozek.jpg
Cvičení paměti
Přednáška

Přednáška s workshopem o technikách pamatování si nových informací, praktické cvičení a testy pro trénování paměti, koncentrace i kreativity. Akce je určena všem bez rozdílu věku.

17/03/2020 více
ucebna.jpg
Tři cesty sourozenců Čapkových
Přednáší Olga Szymanská

Po stopách sourozenců Čapkových: místech a městech jejich narození, dětství, studií i návratů. Které inspirovaly jejich životy a tvorbu, utvářely jejich osudy, postoje a nezlomný charakter, jimiž se zapsali do české historie i povědomí naší veřejnosti.

17/03/2020 více
chata_prasiva_leto.jpg
Na Caminu s ukulele … aneb 1000 km pěšky za svobodou
Promítá Patrik „Patt“ Beránek

Odpovědi na své otázky nenaleznete doma… Kam se ale vydat, pokud chcete ve svém životě něco změnit? Hledáte nenáročnou trasu a zároveň nemáte na cestu moc peněz? Přijďte si poslechnout pár písní na ukulele a něco z toho, co prožil na své pouti po Španělsku.

18/03/2020 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.