Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
zus_budova.jpg
Koncert základní umělecké školy
Komorní koncert

Na koncertě vystoupí nejlepší žáci školy, kteří ZUŠ a město Frýdek-Místek často reprezentují na různých soutěžích, přehlídkách a koncertech v ČR i zahraničí

20/02/2020 více
thajsko.jpg
2700 km Thajskem
Cestopisná přednáška

S Jiřím Kráčalíkem navštívíte na putování Thajskem pralesy s pijavicemi, ostrovy a budhistické chrámy. Dozvíte se také něco o pozoruhodném životě domorodců Thajska.

20/02/2020 více
drcla.jpg
Drcla loktem o kredenc
Amatérské divadlo

Retro komedie z prostředí socialistického mlékárenského závodu vypráví o plnění výrobního plánu,  hygieně  na pracovišti a jednom osudovém drcnutí v kanceláři. Hrají členové amatérského divadla Chaos z Valašské Bystřice.

20/02/2020 více
bila_sjezdovka.jpg
Rensar ski cup 2020
Lyžařské závody

Veřejné závody v obřím slalomu - 2. závod SKI areál Bílá v Beskydech na svahu Javořinka.  Závod je organizován pro neregistrované lyžaře (hobíky) - kategorie: muži, ženy, děvčata, chlapci.

22/02/2020 více
masopust_fno.jpg
Masopustní rej
Tradiční masopustní veselí

Proběhne tradiční i netradiční průvod masek, návštěvy hostitelských domů, masopustní veselí na náměstí, veřejný soud a pochování basy, raut pro všechny dobré lidi, prodej drobného občerstvení a to všechno za doprovodu cimbálové muziky Portáši.

23/02/2020 více
piano.jpg
Baborák Ensemble
Koncert kruhu přátel hudby

Kvůli nenadálému turné po Japonsku pana Baboráka, proběhne tento koncert v jiném složení. Účinkují Petr Nouzovský - violoncello a Miroslav Sekera - klavír.

24/02/2020 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.