Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
hledani.jpg
Hledání …
Výstava

Až do konce března je pro vás v prostorách Kulturního centra ve Frýdlantu n. O. připravena výstava obrazů p. Jany Tkáčové. V případě zájmu si můžete obrazy i zakoupit.

03/02/-29/03//2020 více
leky.jpg
Lékové interakce, jejich četnost a proč k nim dochází
Přednáška

Srdečně zveme seniory a širokou veřejnost na zajímavou přednášku. Přednášet budou lektoři: MUDr. Michal Prokeš a PharmDr. Josef Suchopár. Oba přednášející jsou ze společnosti DrugAgency a.s., která se od roku 2001 zabývá bezpečností kombinací léků.

14/02/2020 více
masopust.jpg
Masopust
Průvod v maskách

Užijte si sobotní dopoledne, přidejte se k průvodu plného masek, dozvíte se i, kde se vůbec masopust vzal, chybět nebudou ani tematické soutěže, divadélka pro děti a masopustní tradice jako je souzení kozla či vynášení prasátka.

15/02/2020 více
karneval.jpg
Karneval pro děti
Karneval

Přijďte s dětmi na tradiční karneval s pestrým programem. Každá maska bude odměněna !

16/02/2020 více
karnevalove_masky.jpg
Tvořivé dílny
Karnevalové masky

Jsou tady další tvořivé dílny pro všechny šikovné děti i jejich rodiče. Únor bývá ve znamení karnevalů a plesů, tak si vyrobíte karnevalovou masku z papíru.

18/02/2020 více
beskydy_na_kole.jpg
Beskydy na kole
Cyklotrasy

Nyní k dostání na pobočkách TIC Frýdek-Místek a Frýdlant nad Ostravicí nová brožura zahrnuje vybrané cyklistické atrakce regionu jak na polské, tak české straně hranice. Najdete zde popisy vybraných atrakcí, které se nacházejí v městě Bielsko-Biała, bielském a żywieckém okresu (v Polsku) a také v okresu Frýdek-Místek (v České republice).

 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.