Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
altaj.jpg
Expedice Altaj
Cestopisná přednáška Jiřího Kráčalíka

Odlehlé sibiřské pohoří Altaj patří mezi nejkrásnější v Rusku. Tajga, tundra, velehorská jezera, mohutné řeky, zapadlé vesničky, i majestátné ledovcové vrcholy jsou tím nejpřitažlivějším, co Altaj nabízí. V pořadu budete i svědky výstupu na nejvyšší čtyřtisícovku Beluchu. 

30/01/2020 více
velke_lasky.jpg
Velké lásky v malém hotelu
Účinkuje divadlo Háta

Bláznivá komedie Raye Cooneyho vypráví o tom, že ani člen vlády by si neměl něco začínat s vdanou sekretářkou. A pokud si vybere k záletům hotel, kde je i jeho manželka a čínská obsluha mu moc nerozumí, je to přímo katastrofa!

30/01/2020 více
1.2.prednaska.jpg
Tomáš Pfeiffer - Setkání s biotronikou
Přednáška

Společenství Josefa Zezulky. Hledáš? Ve svém tichu? Všichni hledáme cestu poznání a moudrosti. Tomáš Pfeiffer nese pro Tebe myšlenky a vedení přinašeče. Chceš-li folosofii Bytí, navštiv přednášku. Možná, že nastal čas, jsi svobodný.

01/02/2020 více
embecko.jpg
Embéčkem kolem světa
Beseda

Dva bratranci, studenti psychologie a žurnalistiky, se bez jakýchkoliv znalostí automechaniky vypraví na cestu kolem světa ve stařičké, čtyřicetileté Škodě 1000 MB, Julii. Trasa vede přes čtyři světadíly a 20 zemí. Prožijte s nimi jejich sedmiměsíční dobrodružství.

01/02/2020 více
lyze.jpg
Testování lyží
zn. Decathlon

Milovníci lyží i prken přijeďte do SKI Parku na Gruni, kde během celého dne bude možnost vyzkoušet produkty z řad lyží a snowboardu.

01-02/02/2020 více
merkur_vystava.jpg
Fenomén Merkur
Výstava

Legendární stavebnice Merkur se už téměř 100 let vyrábí na stále stejném místě, v Polici nad Metují v Královéhradeckém kraji. Historii této fenomenální hračky pro malé i velké prostřednictvím jedné části velké sbírky pana Jiřího Mládka představí výstava Fenomén Merkur. Součástí výstavy je i dílnička, ve které si můžete postavit vlastní autorský model.

29/01-08/03/2020 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.