Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
ledove_pustevny.jpg
Ledové Pustevny 2020
20. ročník festivalu ledových soch

Ve dvou stanech jsou pro Vás ze 40 tun ledu vystaveny sochy na téma „Z Pusteven do světa“. Sochy jsou doplněny o světelné i zvukové efekty.

11/-26/01/2020 více
bydleni_v_krizi.jpg
Bydlení v krizi
Diskuze s Apolenou Rychlíkovou a Jakubem Nakládalem

Co všechno s dnešní krizí souvisí? Jaké jsou její globální a lokální projevy? Přednáška architekta Jakuba Nakládala a dokumentaristky Apoleny Rychlíkové nabídne kontextuální uchopení dnešních problémů i zahraniční inspirace, jak jim čelit...

23/01/2020 více
merkur_vystava.jpg
Výstava Merkur
Komentovaná prohlídka

Legendární stavebnice Merkur se už téměř 100 let vyrábí na stále stejném místě, v Polici nad Metují v Královéhradeckém kraji. Historii této fenomenální hračky pro malé i velké prostřednictvím jedné části velké sbírky pana Jiřího Mládka představí výstava Fenomén Merkur.

24/01/2020 více
4._ples_fm.jpg
4. Ples pro Frýdek-Místek
Taneční večer

Hoďte se do gala a užijte si taneční večer na parketu i u baru. Petr Sovič a jeho Golden Big Band Prague roztančí plný parket ve frýdeckomísteckém Národním domě.

24/01/2020 více
pohled.jpg
Pozdrav z Metylovic
Výstava historických pohlednic

Občanské sdružení Koňské nebe a Obec Metylovice Vás srdečně zve na výstavu historických pohlednic ze sbírky Jindřicha Sasyna s názvem Pozdrav z Metylovic.

10/11/-02/02/2020 více
sametova_revoluce_pomnik.jpg
Sametová paměť
Výstava v rámci projektu 30. let demokracie

Naposled si můžete prohlédnout projekt, který má kromě tradiční výstavy také moderními prostředky přiblížit hodnoty a klíčové momenty dění na podzim roku 1989 ve městě Frýdlant nad Ostravicí a jeho okolí. Pouliční demonstrace, vznik občanského fóra a další významné události.

11/11/-31/01/2020 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.