Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
havaj.jpg
Jiří Kolbaba – To je Havaj!
Diashow známého cestovatele

Čeká nás dobrodružný i romantický objevitelský výlet po šesti ostrovech pacifického souostroví. Narození ostrovů z lávy podmořských sopek, král Kamehameha, historie osidlování, mořeplavec James Cook, surfaři, květinové věnce, pláž Waikiki, vesnice malomocných, sopky a mnoho dalšího.

12/12/2019 více
adventni_koncert.jpg
Adventní koncert
Koncert

Jste srdečně zváni na Adventní koncert, který pořádá spolek pro duchovní a varhanní hudbu Vox Organum ve spolupráci s Římskokatolickou farností Frýdek.

13/12/2019 více
souzneni.png
Souznění 2019
Festival adventních zvyků a tradic

Tradiční Mezinárodní festival adventních i vánočních zvyků a koled, setkání s lidovými tvůrci a uměleckými řemesly, ochutnávka a prodej domácích specialit.

14/12/2019 více
koncert_advent.jpg
Než zavoní jehličí
Vánoční koncert

Přijďte se vánočně naladit na již tradiční vánoční koncert – Dechového orchestru Frýdlantského hudebního spolku, který Vám zahraje krásné písně a koledy.

14/12/2019 více
fryda.jpg
Vánoční koncert dětí ZUŠ duchovní hudby F- M
Vánoční koncert

Pojďte si poslechnout Koncert dětí ZUŠ Duchovní hudby F-M a Vánoční koncert pěveckého spolku Janáček ve Frýdě.

15/12/2019 více
michal_tucny.jpg
Adventní koncert
Michal Tučný – revival

Celý koncert je vzpomínka na velkou osobnost a nezapomenutelnou legendu české country Michala Tučného. V repertoáru nechybí skladby jako Báječná ženská, Poslední kovboj, Snídaně v trávě, Prodavač, Tam u nebeských bran atd.

15/12/2019 více
michal.jpg
Kouzelná školka - Michalovi mazlíčci
Divadlo pro děti

Michal v Mazlíčcích představuje svoje miláčky ze zvířecí říše. Děti prostřednictvím tohoto představení cestují v prostoru i čase. V představení uvidí děti skutečné hračky, své oblíbené plyšáky, do kterých se zamilují nejen ony, ale také jejich rodiče.

15/12/2019 více
zazij_pribeh_vanoc.jpg
Zažij příběh Vánoc
Komentovaná prohlídka

Přijměte pozvání na zcela jedinečnou komentovanou prohlídku, kde se společně dotkneme historie i zajímavostí tří významných (frýdeckých) sakrálních památek a odkryjeme závoj tradic a symbolů Vánoc, abychom tak objevili jejich skutečný význam!

18/12/2019 více
severni_korea.jpg
Severní Korea
Promítá kameraman ČT Stanislav Solanský

Severní Korea je zemí, kam mnoho turistů nezavítá. Její politický režim zásadně omezuje turistův pohyb a odkazuje ho jen na proškolené turistické průvodce. A právě proto je země zajímavá a je tam co k vidění, i když mnoho z toho je jen těžko pochopitelného.

18/12/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.