Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
bazarek_hroch.jpg
Předvánoční charitativní bazárek
Tradiční bazárek

Předvánoční charitativní barázek - pořádá NF Modrého hrocha. Přijďte podpořit děti po těžkých úrazech nákupem hezkého značkového i méně značkového oblečení a doplňků.

28/11/2019 více
vanocni_stromek.jpg
Rozsvěcování vánočního stromu
S kulturním programem a vánočním trhem

Nenechte si ujít slavnostní rozsvícení vánočního stromu s adventním trhem a s ukázkou řemesel. Dále Vás čeká vystoupení místních spolků a na závěr zazpívá Daniel Hůlka a Kamila Nývltová.

29/11/2019 více
mikulaska_nadilka.jpg
Mikulášská nadílka s pohádkou
Vánoční hrátky z pohádky do pohádky

Již brzy nastane ten dětmi očekávaný okamžik, kdy se objeví Mikuláš  v doprovodu anděla a čerta s chrastícími řetězy. Každé dítě očekává, že mu nadělí balíček s dobrotami ... tak přijďte do KC, kde děti takový balíček dostanou a k tomu uvidí pohádku Vánoční hrátky z pohádky do pohádky.

01/12/2019 více
zastupitele.jpg
ZAStiTUPITELÉ
Ochotnické divadlo

Satirická komedie přivádí obecenstvo na jednání obecního zastupitelstva, ze kterého postupně vyplývá, že není zásadního rozdílu mezi politikou "velkou" a komunální. I zastupitelé v malé obci se musí vyrovnat s korupcí, střetem zájmů, hloupostí a populismem. I tady platí, že nejvíce času se věnuje těm největším hloupostem.

04/12/2019 více
marketa_konvickova.jpg
Markéta Konvičková a host Vašo Patejdl
Adventní koncert

Adventní koncerty v rámci projektu Děti dětem pořádané spolkem Madleine se staly již tradicí, která každoročně plní prostory moravských kostelů a vytváří krásnou předvánoční atmosféru.

04/12/2019 více
evangelicky_kostel.jpg
Daruj F≈M
I Vy rozhodujete

Podpořte i vy dobré věci. Co přispějete, město zdvojnásobí. Aktuálně je sbírka vyhlášena na opravu evangelického kostela ve Frýdku.

 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.