Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
sametova_revoluce_pomnik.jpg
Jaroslav Hutka
Koncert v rámci projektu 30. let demokracie

K symbolům listopadu 1989 patří bezesporu písničkář Jaroslav Hutka. Kvůli politickému nátlaku opustil v říjnu 1978 Československo a žil v emigraci v Nizozemsku. Po pádu komunismu se vrátil a zpíval na manifestaci Občanského fóra na Letenské pláni. 

21/11/2019 více
bose_nohy.jpg
Bosé nohy v parku
Divadelní představení nejen o lásce

Bosé nohy v parku nabízí úžasnou podívanou na první novomanželské trable, které jsou podány s vtipem a nadhledem a divák se baví od začátku až do konce. Mezi Pavlem a Viktorií to zkrátka správně jiskří, ať už se hádají, či milují…

22/11/2019 více
cloveka_nepochopis.jpg
Člověka nepochopíš
Účinkuje amatérské divadlo Propadlo

První jednoaktovka se odehrává ve wellness centru hotelu s nevalnou pověstí, druhá jednoaktovka je umístěna do prostředí úschovny zavazadel téměř zapomenutého nádraží. Obě jednoaktovky spojuje atmosféra maloměsta, do něhož zavítají svérázní hosté. Přesto se v městečku nudit nebudou a prožijí řadu nečekaných zážitků.

22/11/2019 více
zahradkari_vanoce.jpg
Vánoční výstava zahrádkářů
Tradiční prodejní výstava

Uvidíte plno nápadů jak si vyrobit vánoční ozdoby, jak ozdobit vánoční stůl, vystaveno bude také více jak 30 betlémů - nově bude na výstavě také pohyblivý betlém. Připraveno bude také domácí občerstvení - medovina, cukroví a perníčky.

23/-24/11/2019 více
snow_film_fest.jpg
Snowfilmfest
Cestovatelské a sportovní filmy 

Zažij dobrodružství na plátně tvého kina! Každý rok od října do prosince přináší Snow Film Fest do více než 200 českých a slovenských měst ty nejlepší zimní cestovatelské a sportovní filmy z celého světa i z domácí produkce.

25/11/2019 více
konvickova_marketa.jpg
Markéta Konvičková a host Vašo Patejdl
Adventní koncert

Adventní koncerty v rámci projektu Děti dětem pořádané spolkem Madleine se staly již tradicí, která každoročně plní prostory moravských kostelů a vytváří krásnou předvánoční atmosféru.

04/12/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.