Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
dudaci_draci.jpg
Dudáci, draci a kouzelné víly
Beseda a prezentace knihy

Autorka i cestovatelka Liba Švrčinová-Cunnings Vás seznámí s řadou legend a příběhů spojených s dávnou historií britských ostrovů, ožívajících a doprovázejících poutníky při výpravách po keltských stezkách napříč Irskem, Walesem a Skotskem.

07/11/2019 více
plihal.jpg
Karel Plíhal
Koncert

Ojedinělý hudebník textař a poeta, se po koncertní pauze způsobené zdravotními potížemi s rukou vrací na koncertí podia. Karel Plíhal v jedné chvíli dokáže publikum rozesmát veselou básničkou, aby vzápětí posluchače rozněžnil a roztesknil emotivním textem písně.

07/11/2019 více
newsletter_queen.jpg
OC Frýda slaví 5. narozeniny s Prague Queen
Zábavná akce

Můžete se těšit na velkolepý koncert plný nezapomenutelných hitů kapely QUEEN v podání fenomenální kapely PRAGUE QUEEN. Dokonalé hudební ztvárnění a podobná barva hlasu frontmana skupiny Jaroslava Břeského.

09/11/2019 více
hodiny_a_pohlednice.jpg
Pozdrav z Metylovic
Výstava

Srdečně Vás zveme na výstavu historických pohlednic ze sbírky Jindřicha Sasyna s názvem Pozdrav z Metylovic. Výstava bude zahájena v Muzeu Kožané město 10.11.2019 v 15:00 hod. Současně zde můžete zhlédnout stálou muzejní expozici Kožané město.

10/11/2019-/02/02/2020 více
camera_dokument.jpg
Sametová paměť
Dokument

Sametová paměť - premiéra dokumentu s reportážemi a rozhovory s lidmi z Frýdlantu a okolí, kteří si pamatují a mají co říci k dění okolo 17. listopadu. Dokument vznikl v rámci projektu 30. let demokracie.

11/11/2019 více
sametova_revoluce_pomnik.jpg
Sametová paměť
Výstava v rámci projektu 30. let demokracie

Jedná se o projekt, který má kromě tradiční výstavy také moderními prostředky přiblížit hodnoty a klíčové momenty dění na podzim roku 1989 v konkrétní lokalitě, přesněji ve městě Frýdlant nad Ostravicí a jeho okolí.

11/11/-30/12/2019 více
gentemens_singers.jpg
Gentlemen singers
Koncert

Koncert mužského vokálního souboru Gentlemen singers. Výtěžek ze vstupného bude použit na podporu služeb pro seniory.

13/11/2019 více
deti_maluji_ic.jpg
Děti malují informační centrum
Výstava

Ku příležitosti Světového dne pro rozvoj informací a Dne informačních center uspořádalo TIC Frýdek-Místek výtvarnou soutěž s názvem: „Děti malují informační centrum“. Přijďte se podívat, jak vidí nebo by rády viděly IC malé děti.

24/10/-28/11/2019 více
evangelicky_kostel.jpg
Daruj F≈M
I Vy rozhodujete

Podpořte i vy dobré věci. Co přispějete, město zdvojnásobí. Aktuálně je sbírka vyhlášena na opravu evangelického kostela ve Frýdku.

 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.