Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
deti_maluji_ic.jpg
Děti malují informační centrum
Výstava

Ku příležitosti Světového dne pro rozvoj informací a Dne informačních center uspořádalo TIC Frýdek-Místek výtvarnou soutěž s názvem: „Děti malují informační centrum“. Přijďte se podívat, jak vidí nebo by rády viděly IC malé děti.

24/10-28/11/2019 více
peterson_web_1.jpg
Carl Petersson
Předplatné Kruh přátel hudby

Nádherný a poutavý koncert se skladbami N. Paganiniho, A. Dvořáka, V. Montiho a dalších nejznámějších skladatelů vám zahraje houslový virtuóz Adolf Alejo a švédský klavírista C. Petersson. Hudbu obohatí zpěvem významná česká mezzosopranistka Edita Adlerová.

31/10/2019 více
nevidomy_martin.png
Benefiční koncert nevidomého Martina
Koncert

Martin studuje Janáčkovu konzervatoř a bez asistenta to nezvládne. Přijďte si poslechnout jeho koncert a pomoci mu ke studiím příspěvkem dle Vašeho uvážení. Příspěvek bude předán jeho rodičům, kteří budou přítomni.

01/11/2019 více
outdoor.jpg
Mezinárodní festival outdoorových filmů
Filmový festival

Za sedmnáct let své existence se stal ve své podstatě a charakteru největším filmovým soutěžním putovním festivalem nejen v České republice, ale také na světě. Festival je zaměřený na sporty i život s outdoorovou tématikou, na filmy dobrodružné, extrémní, adrenalinové, ale také cestopisné.

01-03/11/2019 více
hornicka_desitka_2016.jpg
Hornická desítka
Běžecký závod

Nejpopulárnější silniční běžecký závod ve Frýdku-Místku s 34letou historií se uskuteční první listopadovou sobotu. Na závodníky bude čekat hned několik kategorií. Připraven je závod mládeže, soutěž škol, běh pro zdraví nebo závod mílařů.

02/11/2019 více
prasiva.jpg
Cestování se ŽENAMI a BEZ
Promítá a beseduje Marek Šalanda

Povídání o slastech a strastech cestování muže a ženy na kole. Aneb, když ona nikdy na kole nejezdila a její první výlet na kole s ním měl tisíce kilometrů. Jak to spolu nejen přežít, ale i krásně si užít. Od severských fjordů až k náčelníkovi jordánské policie.

02/11/2019 více
santiago_de_compostelo.jpg
Jak mi pěší pouť do Santiaga de Compostela změnila život
Cestopisná přednáška Lenky Rzepkové

Jedna bláznivá slečna se vydala sama pěšky do Santiaga de Compostela, aby si vyřešila nějaké otázky v sobě. Bez fyzičky a orientačního smyslu, avšak s úsměvem na rtech a dobrou náladou! Co vše jí potkalo, co vše se ji (ne)povedlo a co ji tato cesta dala?

04/11/2019 více
kolbaba.jpg
Fotograf na cestách – splněný sen
Cestovatelský pořad Jiřího Kolbaby

Jirka Kolbaba představí množství snímků přírody, lidských tváří, zvířat a situací ze všech 6 kontinentů planety. Exotický výlet objasní specifika některých oblastí, přiblíží pocity autora při fotografování a motivuje diváky k jejich vlastním cestovatelským projektům a fotografování.

04/11/2019 více
machalkova.jpg
Leona Machálková s kapelou: Muzikál - moje láska
Koncert

Leona Machálková se skvělou kapelou přichází s atraktivním koncertním programem “MUZIKÁL - MOJE LÁSKA”, ve kterém si můžete vychutnat ty nejkrásnější písně ze světových i českých muzikálů, ve kterých ztvárnila hlavní ženské role a ke kterým má silný citový vztah.

05/11/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.