Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
cimbal.jpg
Podzimní medailonek
Hudební medailonek

Přijďte si spolu s Kotkovou muzikou zazpívat a zavzpomínat na lidovou básnířku Františku Pituchovou a bývalého primáše cimbálové muziky Kotci, Štěpána Kotka.

24/10/2019 více
trh_vzdelavani.png
Trh vzdělávání a uplatnění 2019

Akce proběhne v prostorách víceúčelové haly Polárka ve Frýdku-Místku, kde bude i letos vyhlášena soutěž pro šikovné žáky a studenty škol z FM.
Stejně jako v loňském ročníku se zapojí i ostravská škola technického zaměření.
Pro veřejnost je vstup zdarma, a to od 10 do 16 hodin.

24/10/2019 více
skatepark.jpg
Slavnostní otevření skateparku
Sportovní akce

Město Frýdek – Místek ve spolupráci s Mystic Constructions Vás zvou na slavnostní otevření nového skateparku. Doprovodný program se bude skládat ze skate a BMX exhibice zkušených riders, kterou doplní ještě Picnis skateshop team, budou se jezdit závody – best trick contesty na vybraných překážkách o věcné ceny sponzorů a prize money.

24/10/2019 více
sametova_revoluce.jpg
LisTování – Moje dětství v socialismu
Akce v rámci projektu 30. let demokracie

Pohled na dětská léta strávená v období socialismu a vyprávění vytváří mimořádně pestrou mozaiku nabitou originálními příběhy, díky nímž má divák možnost pocítit tehdejší atmosféru. Divák narozený až po sametové revoluci zůstanete v úžasu nad tím, v čem jsme každodenně žili a jak moc se tehdejší svět lišil od dnešního.

24/10/2019 více
turistika_tz.jpg
Po zarostlém chodníčku spadaným listím
Pěší turistika

Pěší turistika je nejodpočinkovější a nejkrásnější činnost, kterou v přírodě můžete podnikat ... tak neváhejte a vyzkoušejte již 38. ročník turistického pochodu Po zarostlém chodníčku spadaným listím. Jde o pěší pochod na 15 km s hromadným startem na koupališti v Hukvaldech.

26/10/2019 více
chantal.jpg
Chantal Poullain
Recitál

Hluboko posazený hlas, lahodná francouzština a atmosféra sladké Francie – to vše na vás čeká na recitálu Chantal Poullain, která zazpívá nejen své vlastní písně, ale i tradiční francouzské šansony. Koncertem provází v češtině a díky svému charismatu okouzlí publikum francouzským šarmem, jak to umí jen ona.

27/10/2019 více
svatojanka_vez.jpg
Zavírání Svatojánské věže

Využijte poslední příležitost v tomto roce a podívejte se na Frýdek-Místek z ptačí perspektivy. Stačí vyjít 211 schodů na věž kostela sv. Jana Křtilele a naskytne se vám nádherný výhled na Frýdek-Místek a panorama Beskyd.

27/10/2019 více
sichta_cupek.jpg
½ Šichta na Čupku
Běžecký závod

Vytrvalostním během či chůzí se zdolává vyznačená trasa v délce 5 km s převýšením 200 m po dobu "půlšichty", tj. 4 hodin, a to v závodě jednotlivců i štafetových dvojic. Vyhrává ten, kdo zvládne největší počet okruhů ve zmiňovaném čase.

28/10/2019 více
evangelicky_kostel.jpg
Daruj F≈M
I Vy rozhodujete

Podpořte i vy dobré věci. Co přispějete, město zdvojnásobí. Aktuálně je sbírka vyhlášena na opravu evangelického kostela ve Frýdku.

 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.