Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
knizepan.jpg
Pohádková večerní prohlídka
Prohlídka Frýdeckého zámku

Vydejte se v páteční podvečer na frýdecký zámek za pohádkovým příběhem, jež odehrají muzejní pracovníci. Vstupenky je možné rezervovat a zakoupit na pokladně zámku nebo na www.muzeumbeskyd.com od 1. října 2019.

18/10/2019 více
tajemstvi_hrbitova.jpg
Tajemství frýdeckého hřbitova
Komentovaná prohlídka s průvodcem

Spolu s přicházejícím svátkem Všech svatých nabizí Turistické informační centrum Frýdek≈Místek  netradiční komentovanou prohlídku. Přijďte si při setmění poslechnout vyprávění nejen o tajemství frýdeckého hřbitova, ale i o osudech významných frýdecko-místeckých osobností.

19/10/2019 více
kyrgystan.jpg
Kyrgyzstan – země koní, hor a barev
Výstava

Výstava fotografií Mojmíra Klímka s názvem: Kyrgyzstan - země koní, hor a barev, zachycuje divoké koně a toulky po krásách této zajímavé země Střední Asie.

23/9/-31/10/2019 více
carodejky_v_kuchyni.jpg
Čarodějky v kuchyni
Divadelní představení s Míšou Dolinovou

Kuchařky Dolly a Isabel mají každá svou televizní kuchařskou show. Každá se orientuje na jinou kuchyni a příšerně na sebe žárlí. Doslova se nesnáší a to je slabé slovo. Nejenom kvůli konkurenci i taky kvůli dávnému hříchu z mládí. A právě těmto dvěma rivalkám je nabídnuta nová společná cooking show s názvem Čarodějky v kuchyni.

22/10/2019 více
borkovec_kvartet.jpg
Bořkovec kvartet
Koncert ke státnímu svátku

Za dobu společné spolupráce kvarteta se mu podařilo na sebe upozornit především nevšední dramaturgií. Kromě děl klasické kvartetní literatury i soudobých děl svých vrstevníků leží těžiště práce v kvartetním díle Pavla Bořkovce – jeho kompletní dílo kvarteto natočilo pro Český rozhlas.

23/10/2010 více
evangelicky_kostel.jpg
Daruj F≈M
I Vy rozhodujete

Podpořte i vy dobré věci. Co přispějete, město zdvojnásobí. Aktuálně je sbírka vyhlášena na opravu evangelického kostela ve Frýdku.

10/10/2010 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.