Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kyrgystan.jpg
Kyrgyzstan – země koní, hor a barev
Výstava

Výstava fotografií Mojmíra Klímka s názvem: Kyrgyzstan - země koní, hor a barev, zachycuje divoké koně a toulky po krásách této zajímavé země Střední Asie.

23/9-31/10/2019 více
knihovna.jpg
On má jinou
Zábavný pořad

Se spisovatelkou a scénáristkou Kateřinou Tomanovou na téma životních přešlapů, v zábavném pořadu rozpráví herec a muzikálový zpěvák Jaroslav Beneš. 

3/10/2019 více
lh_nej_15.8.17.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup na LH s průvodcem

Zažijte komentovaný výstup na Lysou horu jinak! Objevíte krásu Satinský vodopádů, uslyšíte pověsti, poznáte nejstarší hospůdku v Beskydech a to vše v pohodovém tempu s krátkými zastávkami.

5/10/2019 více
letiste_drakiada.jpg
Drakiáda a den otevřených dveří 2019
Soutěže a zábava

Výstava letecké techniky, seskoky parašutistů, aero vleky a další letecký provoz, dovednostní soutěže pro děti o ceny. Od 13:00 hod. zahájení drakiády,  14:30 vyhlášení vítězů drakiády.

5/10/2019 více
sri_lanka.jpg
Pestrobarevná Srí Lanka na kolech
Beseda Martina Stillera s promítáním

Beseda o cyklocestování po pestrém ostrově plném parádních zážitků, příjemných setkání s místními domorodci, ale také o setkání tváří v tvář s místní faunou, jako třeba buvoly, želvami, slony či hady …

5/10/2019 více
doga.jpg
Doga
Koncert

eská rocková kapela DOGA vznikla v roce 1988. Hlavním zakladatelem byl kytarista Roma „Izzi“ Izaiáš, který se postupem času stal výraznou tváří kapely a výhradním autorem písní.

5/10/2019 více
oman.jpg
3400 km Ománem
Cestopisná přednáška Jiřího Kráčalíka

Přednáška Vás zavede do té pravé orientální oblasti Arabského poloostrova. Budete trekovat v nejhlubším kaňonu Wadi Ghul a navštívíte také zajímavé pouště. Projedete nejvyšší pohoří Al Jabal Al Akhdar, orientální městečka i Dubaj.

7/10/2019 více
donutil.jpg
Cestou necestou - Miroslav Donutil
Zábavný pořad

Populární herec, bavič, vypravěč a mimo jiné i zpěvák Miroslav Donutil Vás navštíví se svojí show Cestou necestou. Skvělé historky, nové příběhy a zážitky doprovázené písněmi nám připomenou, co vše se může přihodit na cestách. Vtipné komentáře, které mají nadhled i osobitý humor a často se dotýkají Donutilových přátel či kolegů.

7/10/2019 více
knihy.jpg
Národní knihovna zdaleka nejen pro knihy
Přednáška

Národní knihovna zdaleka nejen pro knihy – nejen o knihách přednáší Olga Szymanská.
Od vzniku a rozkvětu přes architekturu a osobnosti k vývoji a současnosti NK s dotykem k návrhu arch. Jana Kaplického a výstavě Codex Gigas, a to pohledem emeritní pracovnice národní knihovny Olgy Szymanské. Vyprávění je doplněno fotodokumentací a brožurami.

9/10/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.