Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
ukrajina.jpg
Zakarpatská Ukrajina – po stopách Nikoly Šuhaje loupežníka
Cestopisný pořad Jiřího Kráčalíka

Pořad vás zavede do romantické krajiny polonin Podkarpatské Rusi, na poloninu Krásná a Boržava. Navštívíte Koločavu a podhorské osady s typicky karpatskými kostelíky. Setkáte se i s domorodci žijícími v této krásné, ale tvrdé krajině, která byla za první republiky součástí tehdejšího Československa.

19/09/2019 více
festival_fm.jpg
Festival partnerských měst
Kulturní akce s bohatým hudebním programem a občerstvením.

Poznejte kulturu, jídlo, tradice partnerských měst statutárního města Frýdku-Místku! Další ročník festivalu, jehož součástí je také udělení cen města. Čekají vás pestrá kulturní vystoupení, prezentace zahraničních partnerských měst, bohaté občerstvení, infostánky s propagačními materiály a dětský koutek.

20/09/2019 více
lh_nej_obelisk.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup na LH s průvodcem

Zažijte komentovaný výstup na Lysou horu jinak! Objevíte krásu Satinských vodopádů, uslyšíte pověsti, poznáte nejstarší hospůdku v Beskydech a to vše v pohodovém tempu s krátkými zastávkami.

21/09/2019 více
paskov_jarmark.jpg
Výroční Paskovský jarmark
Stánky s občerstvením i kulturní program

Prezentovat se budou místní potravinářské a zemědělské produkty i místní výtvarníci a řemeslníci. Volně přístupné budou výstavy - Galerie erbů, Stálá expozice k dějinám Paskova, Edmund Reitter a jeho svět a Modely dřevěných kostelů, kaplí a zvoniček Jana Blizňáka.

21/09/2019 více
zahradkari.jpg
Podzimní výstava zahrádkářů
Výstava

Tradiční prodejní výstava nabídne to nejlepší co se urodilo na zahrádkách - ovoce, zeleninu i květiny. Připraveno bude také bohaté domácí občerstvení.

21/-22/09/2019 více
technotrasa_textilky.jpg
Technotrasa - Po stopách textilek ve Frýdku-Místku
Komentovaná prohlídka s průvodcem

Seznamte se s vývojem textilnictví v našem dvojměstí. Poznáte tehdejší život z obou stran mince. Jak život dělníků, bez nichž by manufaktury nemohly fungovat, tak jejich samotné majitele, bez kterých by zase ony podniky nemohly vzniknout.

25/09/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.