Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
hledam_milence.jpg
Hledám milence, zn.: spěchá!
Divadelní představení

Jaroslav je neúspěšný malíř po padesátce. Po dvaceti letech manželství s podnikatelkou Miladou na něj přišla druhá míza, a schází se s milenkou Anetkou. S manželkou, která jej již ničím kromě peněz nepřitahuje, by se rád rozvedl. Jaroslav s Anetkou vymyslí variantu, jak se rozvést a přesto z toho získat dost peněz…

12/09/2019 více
kozlovice_2019.jpg
Obecní slavnost v Kozlovicích
Obecní den

Kozlovice pořádají jako každý rok v září svou Obecní slavnost, na kterou jste srdečně zváni. Připraven bude kulturní program a dobré jídlo.

14/09/2019 více
top_kid_run.jpg
TOP Kid run
Běžecký závod pro děti

Překážkový běžecký závod pro děti typu "sparťan". Unikátní překážkový závod pouze pro děti, které se nebojí zašpinit, plazit se nebo brodit v blátě.

14/09/2019 více
vnitro_kostela.jpg
Dny evropského dědictví
Otevřené kostely a koncerty

Budete moci zdarma navštívit vybrané památkové objekty. Ve Frýdku bude zpřístupněna bazilika Navštívení Panny Marie, kostel sv. Jana Křtitele, evangelický kostel, kaple sv. Kříže v Hájku a Muzeum Beskyd Frýdek-Místek. V Místku bude lákat k návštěvě kostel sv. Jakuba a kostel sv. Jana a Pavla.

15/09/2019 více
bhutan.jpg
Jiří Kolbaba – Bhútan – Země hřmícího draka
Beseda

Přijměte pozvání do království, které vede osvícený a všemi obdivovaný panovník. Bhútánský král otevřel nádhernou zemi pro regulovaný turismus teprve nedávno. Zakázal používání igelitových tašek, kouření a stanovil, kolik procent území musí pokrývat lesy. Království neměří úspěch pomocí HDP, ale sleduje Velké domácí štěstí.

16/09/2019 více
peru.jpg
Peru očima Anet Pavlokové
Beseda

Jste srdečně zváni na  sdílení zkušeností ze země plného kontrastu lidí, kultury, barev a jazyka. Kromě pracovních zážitků z mezinárodní humanitární organizace ADRA zazní i zážitky cestopisné.

18/09/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.