Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kytara_akustik.jpg
Loučení s prázdninami aneb „srpnem léto nekončí“
Hudební večer

Nejdříve vystoupí dívčí trio Acoustic Flowers - klavír, viola a zpěv. Druhá polovina večera se ponese v latino rytmu skupiny Marco Campos and T4F. Těšit se můžete na grilované speciality hotelu Prosper a tradiční občerstvení z hospůdky Na hřišti.

6/9/2019 více
kolo_riditka.jpg
Beskydská magistrála
Závod horských kol pro děti i dospělé

Celý den bude v duchu závodů a cyklistické zábavy. Čeká Vás překážková dráha, elektrokola, dětský koutek pro nejmenší a mnoho dalšího.

7/9/2019 více
nezapomenuty_mistek.jpg
Nezapomenutý Místek
Komentovaná prohlídka s průvodcem

Poznejte Místek na přelomu 19. a 20. století spolu s Dodou Demlovou-Bezručovou, múzou poštovního úředníka Vladimíra Vaška, jenž je ale více znám jako básník Petr Bezruč. Navštívíte místa, kam směřovaly kroky známého básníka a jeho přítele, učitele a zapomenutého rebela Ondřeje Boleslava Petra. V rámci prohlídky navštívíme také místní ZUŠ, která v letošním roce slaví výročí 80 let.

7/9/2019 více
lh_nej_15.8.17.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup

Zažijte komentovaný výstup na Lysou horu jinak! Objevíte krásu Satinský vodopádů, uslyšíte pověsti, poznáte nejstarší hospůdku v Beskydech a to vše v pohodovém tempu s krátkými zastávkami.

7/9/2019 více
pohady_pana_pohadky.jpg
Pohádky pana Pohádky
Nedělní divadélko pro děti

Vtipné zpracování známých pohádek O Budulínkovi a O Červené Karkulce, zkušeného autora Jiřího Středy ve skvělé výpravě Dany Činčarové.

8/9/2019 více
litina_smalt.jpg
Technotrasa - Po stopách frýdlantské litiny a smaltu
Komentovaná prohlídka s průvodcem

Zaposlouchejte se do příběhů místní železárenské a smaltérské historie, od jejich vzniku, největší slávy i postupného úpadku tohoto surového odvětví průmyslové výroby. Během prohlídky zavítáte rovněž do dílny uměleckého smaltu i do provozu slévárny Beskyd s. r. o.

11/9/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.