Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
cimbal.jpg
Prázdninové posezení u cimbálu
Hudební pořad

Srdečně Vás zveme na již tradiční prázdninové posezení u cimbálu s Kotkovou muzikou a jejími hosty.

29/08/2019 více
b7.jpg
Beskydská sedmička B7
Extrémní závod

Beskydská sedmička je jeden z nejpopulárnějších extrémních turistických závodů přes vrcholy Beskyd. Závodníci se musí vypořádat s nástrahami 7 beskydských vrcholů a ujít / uběhnout tuto náročnou trasu v co nejlepším čase.

30/08/2019 více
gulas_kotlikovy.jpg
GulášFest
Soutěž o nejlepší kotlíkový guláš

Týmy začínají s kompletní přípravou na místě. Od 15:00 hod. si můžete zakoupit hlasovací lístek a tak se zapojit do hodnocení. Bude možno zakoupit soutěžní i nesoutěžní guláše a další občerstvení. Pro děti je připraveno pískování obrázků, tetování, malování na obličej a jiné zábavné atrakce. Připravena je také večerní taneční zábava.

31/08/2019 více
grun_sumny.jpg
Gruň náš šumný jediný
Tradiční starohamerské loučení s prázdninami

Soutěže pro malé i velké, vystoupení folklórních souborů, vystoupení hasičů, ukázky z tradičního života našich předků – sečení trávy, ukládání sena do kop a další, široká nabídka tradičního občerstvení, prohlídka kostela na Gruni, možnost prohlídky experimentálního ekologického pracoviště na Bílém Kříži a ekofarmy.

31/08/2019 více
michal_hruza.jpg
Michal Hrůza
Koncert v rámci Beskydského hudebního léta

Závěrečný koncert BHL bude zároveň zakončením letní sezóny na Sluníčku. Těšit se můžete na koncert Michala Hrůzy s kapelou Hrůzy a předkapelou bude kapela FM Band

31/08/2019 více
radegst.jpg
Radegast den
Pivní open-air

Přijď oslavit svátek správně hořkého piva Radegast letos do Frýdku-Místku! Čeká tě kromě koncertů škola čepování piva a soutěž v Hořké zóně! Hudební line-up Radegast dne 2019 nabídne českou rockovou stálici Katapult s nestárnoucím frontmanem Oldou Říhou, jednu z nejúspěšnějších slovenských kapel Desmod a mnoho dalších.

31/08/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.