Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
po_stopach_litiny.jpg
Po stopách litiny a smaltu
Průvodcem komentovaná prohlídka

Zaposlouchejte se do příběhů místní železárenské a smaltérské historie, od jejich vzniku, největší slávy i postupného úpadku tohoto surového odvětví průmyslové výroby. Během prohlídky zavítáte rovněž do smaltérské dílny a přímo i do provozu slévárny Beskyd s. r. o.

22/08/2019 více
koncert_ruce.jpg
Buty
Koncert

Skupinu Buty, asi není potřeba moc představovat. Písně jako František, Nad stádem koní, Mám jednu ruku dlouhou, už dávno zlidověly.  V hudbě skupiny Buty se mísí velké množství hudebních stylů - rock, folk, folklor různých etnik, country, jazz, reggae, s vtipnými texty.

23/08/2019 více
bike_celadna.jpg
BIKE Čeladná
Cyklistický závod

CREAM Bike Čeladná je celorepublikový MTB závod pro širokou veřejnost, konaný přímo v srdci Beskyd. Účastnit se jej mohou všechny věkové kategorie se zájmem o sport.

24/08/2019 více
sochovy_slavnosti.jpg
Sochovy národopisné slavnosti
Tradiční folklórní festival

Folklórní slavnosti na počest sběratele lidových písní a tanců v okolí Ondřejníku, vlasteneckého kantora Vincence Sochy. Připraven je pestrý program folklorních souborů a muzik především z lašského regionu, ale také ze vzdálenějších folklorních oblastí.

24/08/2019 více
historickeslavnosti.jpg
Historické slavnosti
Tradiční historický festival

Slavnosti nás letos zavedou do dob Třicetileté války, kdy se Morava a Slezsko přidává ke stavovskému povstání a vstupuje do války s Habsburky. Čeká nás průvod městem, koncerty, šermířská představení, hry pro děti a ukázky řemesel.

24/-25/08/2019 více
lh_nej.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup

Zažijte komentovaný výstup na Lysou horu jinak! Objevíte krásu Satinských vodopádů, uslyšíte pověsti, poznáte nejstarší hospůdku v Beskydech a to vše v pohodovém tempu s krátkými zastávkami.

27/08/2019 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.