Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
motyl.jpg
Expozice exotických motýlů
Výstava

V Tropic Hukvaldy probíhá vyjímečná, časově omezená expozice živých exotických motýlů.
V tropickém skleníku uvídí návštěvníci volně poletovat až 80 exotických motýlů z celého světa. K vidění je i líheň s kuklama, takže můžete zde i vidět přerod motýla z kukly.

05/-15/08/2019 více
drevene_kostely.jpg
Dřevěné kostely z Beskyd
Výstava

Navštivte výstavu modelů dřevěných kostelů, kapliček a zvoniček Moravskoslezského kraje, zejména Beskyd a jeho podhůří. Autorem je dřevomodelář Jan Blizňák z Frýdku-Místku, který se tvorbě těchto modelů věnuje již 26 let.

01/07/-31/08/2019 více
cimbal.jpg
Prázdninové posezení u cimbálu
Hudební pořad

Čtvrteční podvečery v měsíci srpnu patří již neodmyslitelně prázdninovým posezením u cimbálu s Kotkovou muzikou. Přijďte si společně zazpívat nebo si jen poslechnout lidové písničky z Beskyd i odjinud.

08/08/2019 více
tykraso.jpg
Ty Kráso
Koncert

Koncert frýdeckomístecké mela'n'cholic kapely ve složení Vladimír Ochman - akustická kytara Art&Lutherie, zpěv; Monika Kanioková - melodika Bohema, zpěv; Lukáš Hradil - elektrický kontrabas; Krysitán Danel - violoncello.

08/08/2019 více
behej_lesy.jpg
Běhej lesy Bílá
Běžecký závod

Tohle jen tak někde nezažiješ! Tradiční běžecký závod v krásném prostředí Bilánských lesů a hor pro děti i dospělé. Nevšední start začíná výjezdem lanovkou a následně startují běžci časovkářským způsobem. Každý vyběhne, kdy chce.

10/08/2019 více
placky.jpg
Plackové hody II.
Gastroakce

Máte rádi bramboráky, ale nechce se vám je doma dělat? Proto jsou pro Vás připraveny další plackové hody u Roubenky Ondřejníček. Přijďte ochutnat křupavé domácí bramboráky na více způsobů.

11/08/2019 více
perseidy.jpg
Pozorování Perseid s přednáškou
Naučná přednáška

Tradiční pozorování "padajících hvězd" spojené s přednáškou na téma „Jak najít meteorit." Zveme Vás na tradiční pozorování Perseid na Prašivé. Noční oblohu budeme pozorovat dalekohledem pod vedením astronoma Honzy Kondziolky.

12/08/2019 více
fm_plny_chuti.jpg
Frýdek≈Místek plný chutí a XI. Beskydské rekordy
Gastrofestival

Přijďte si do Frýdku≈Místku užít svátek dobrého jídla a pití. Akce plná skvělé gastronomie, her, soutěží, rekordů a zábavy pro všechny generace. Letos rekord s podnázvem Frýdek-Místek na vrcholu světa.

17/08/2019 více
strudl.jpg
Poslední šance! Přihlaste se do soutěže o nejlepší štrúdl
Soutěž o nejlepší štrúdl

Kdo může říct, že jeho štrúdl ochutnala herečka Markéta Hrubešová? Chcete být mezi vyvolenými? Tak máte poslední možnost se přihlásit do soutěže o nejlepší štrúdl!

 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.