Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
drevene_kostely.jpg
Výstava modelů dřevěných kostelíků
Autora Jana Blizňáka

Zveme vás na výstavu modelů dřevěných kostelů, kapliček a zvoniček Moravskoslezského kraje, zejména Beskyd a jeho podhůří. Autorem je dřevomodelář Jan Blizňák z Frýdku-Místku, který se tvorbě těchto modelů věnuje již 26 let.

1/7/-31/8/2019 více
vystava_umelecke_cinnosti.jpg
Výstava zájmové umělecké činnosti v Beskydech
Výstava

Těšit se můžete na díla tradičních vystavovatelů  - např. malířka kytic a krajin  Alena Světlíková, Tomáš Večeřa vystavuje malby, samorosty prezentuje Josef Kozel, šité krajky Anna Plchová a nelze nezmínit malíře Jana Satinu, zákládajícího člena skupiny vystavujícího malby a dřevořezby.

1/7/-3/8/2019 více
abraxas.jpg
Abraxas
Koncert rockové skupiny

Abraxas je na české hudební scéně už více než 40 let. Hrála v různých sestavách, lídrem však zůstává kytarista a skladatel Slávek Janda. Kapela vydala výroční kompilaci 40 písní - Nekonečný boogie – Best Of. Tyto hity určitě zazní v Beskydském pivovárku na venkovním pódiu za Stodolou. Samozřejmě se budou během koncertu čepovat i piva z pivovárku.

2/8/2019 více
ladna_celadna.jpg
Ladná Čeladná
Rodinný hudební festival v podhůří Beskyd

Čeká Vás kvalitní hudební program, divadelní scéna pro děti i dospělé, workshopy a představení pro děti. Mezi hlavní hvězdy festivalu bude patřit pražská alternativní hudební skupina Tata Bojs, skladatel populární a filmové hudby, herec, zpěvák, klavírista a moderátor Jaroslav Uhlíř nebo český zpěvák, písničkář a pouliční umělec Thom Artway a mnoho dalších…

2-3/8/2019 více
pivo.jpg
Pivopění
Hudební open-air s účastí minipivovarů

První srpnová sobota bude ve znamení dobré hudby a piva.  V areálu textilky Slezan budou více než dvě desítky malých pivovarů z Moravskoslezského kraje i z krajů sousedních a stánky s kulinářskými pochutinami.
Účinkují: Buty, Trochumoc, Positive, Slepí Křováci, Houpací koně, Poletíme? a UDG

3/8/2019 více
kolo-beh.jpg
Kolo-běh
2. ročník sportovně rekreačního závodu

V jednom závodě můžete být nejchytřejší (najdete-li na trase všech 5 pokladů), nejrychlejší (objedete-li v nejlepším čase pomocí libovolné kombinace kolo-běh-chůze na trase všech 5 orientačních bodů), nejsilnější (zvednete-li na začátku nebo konci trasy 5 x za sebou největší zátěž) a nakonec i nejšťastnější (budete-li vylosován jako hlavní vítěz závodu).

3/8/2019 více
lassky_kral.jpg
Po stopách zbojníka Ondráše
Turistika pro rodiny s dětmi

Průvodcem komentovaný, nevšední výstup na nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd, zažijete tentokrát i s Lašským králem, který vás doprovodí cestou na Lysou horu. Dozvíte se spoustu zajímavostí, naučíte se zpívat novou písničku a čeká Vás i překvapení! Vhodné především pro rodiny s dětmi.

6/8/2019 více
strudl.jpg
Frýdek≈Místek po roce hledá opět ten nejlepší štrúdl
Soutěž o nejlepší štrúdl

Soutěž o nejlepší štrúdl
Gastrofestival ve F≈M již v srpnu
Tradiční štrúdl s jablky, netradiční kopřivový nebo třeba ve stylu anglické snídaně… Který štrúdl umíte nejlépe vy? Zkuste své štěstí v soutěži o nejlepší štrúdl a třeba právě vy vyhrajete jednu s hodnotných cen. Přihlaste se na www.fmplnychuti.cz do 11. 8. 2019.

 více
foto_-anketa.jpg
Vylepšení webových stránek

Pomozte nám vylepšit webové stránky. Chcete nám pomoci vylepšit webovou prezentaci města Frýdku-Místku? Tak nám vyplňte dotazník!

 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.