Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
parasutismus.jpg
Mistrovství ČR v parašutismu
Sportovní akce

Ve dnech 25.7. - 28.7.2019 budou moci návštěvníci letiště vidět z bezprostřední blízkosti 60 nejlepších českých parašutistů, kteří patří již dlouhodobě mezi světovou špičku v tomto sportu a tentokrát budou bojovat o titul Mistra České republiky.
Mistrovství je otevřené a účast potvrdili i parašutisté z okolních zemí, a to z Polska a ze Slovenska.

25-28/07/2019 více
veteran_rallye.jpg
Beskyd rallye
Spanilá jízda

V odpoledních hodinách na parkovišti u KC můžete opět po roce obdivovat staré, nablýskané automobily, které k nám zavítají při své "spanilé jízdě" Beskydskou krajinou.

25/07/2019 více
jazz.jpg
Jazz ve městě
Hudební festival

Dvě scény, devět jazzových a multižánrových hudebních uskupení v industriálním areálu bývalého Slezanu na Těšínské ulici. Tak takový bude letošní Jazz ve městě. Uslyšíte -123 minut, nebo big band Cotatcha orchestra.

25-28/07/2019 více
potasi.jpg
Portáši na Opálené
Tradiční setkání

Tradiční akce, již po osmé, na Opálené s bohatým programem. Těšit se můžete na cimbálovou muziku, ukázku řemesel. Po celý den budou probíhat soutěže vhodné pro rodiny s dětmi.

27/07/2019 více
hukvaldy2.jpg
Hrdinové
Šermířsko-divadelní představení

Šermíři Adorea z Olomouce se nám představí v šermířsko-divadelní humorně laděném představení "Hrdinové" na hradě Hukvaldy.
Prožijte naživo legendární okamžiky hrdinů z románů, pohádek, divadel a filmů s množstvím hromadných akčních scén, kaskadérských výkonů a se zapojením diváků.

27/07/2019 více
drevene_kostely.jpg
Výstava modelů dřevěných kostelíků
Autora Jana Blizňáka

Zveme vás na výstavu modelů dřevěných kostelů, kapliček a zvoniček Moravskoslezského kraje, zejména Beskyd a jeho podhůří. Autorem je dřevomodelář Jan Blizňák z Frýdku-Místku, který se tvorbě těchto modelů věnuje již 26 let.

01/07-31/08/2019 více
vystava_umelecke_cinnosti.jpg
Výstava zájmové umělecké činnosti v Beskydech
Výstava

Těšit se můžete na díla tradičních vystavovatelů  - např. malířka kytic a krajin  Alena Světlíková, Tomáš Večeřa vystavuje malby, samorosty prezentuje Josef Kozel, šité krajky Anna Plchová a nelze nezmínit malíře Jana Satinu, zákládajícího člena skupiny vystavujícího malby a dřevořezby.

06/07-03/08/2019 více
strudl.jpg
Frýdek≈Místek po roce hledá opět ten nejlepší štrúdl
Soutěž o nejlepší štrúdl

Zapojte se do soutěže i vy!
Pokud rádi pečete, nic Vám nebrání zúčastnit se naší každoroční soutěže O nejlepší štrúdl! Lákadlem pro Vás mohou být hodnotné ceny. A kdo rozhodne o vítězi? Odborná porota v čele s Markétou Hrubešovou! Přihlaste se na www.fmplnychuti.cz do 11. 8. 2019.

 více
foto_-anketa.jpg
Vylepšení webových stránek

Pomozte nám vylepšit webové stránky. Chcete nám pomoci vylepšit webovou prezentaci města Frýdku-Místku? Tak nám vyplňte dotazník!

 více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.