Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
kvintet.jpg
Spirituál kvintet
Koncert

V rámci turné Castle tour 2019 zahraje ve Lhotce skupina Spirituál kvintet a kapela Pozdní sběr. Těšit se můžete na skvělou muziku v podání vytříbených muzikantů. Na své si přijdou milovníci jazzu, rocku, folku, blues i country.

18/07/2019 více
koncert.jpg
RockFest 2019
Hudba

Tradiční Kozlovský RockFest je po několika letech zpět! Neváhejte a dorazte na tuto skvělou akci, kde se představí 10 rockových kapel na jednom pódiu. Chybět nebude bohaté občerstvení a v areálu je navíc možno stanovat!

20/07/2019 více
roubenka.jpg
Noční výšlap na Ondřejník 

1. ročník pěšího nočního turistického pochodu na Ondřejník. Trasu může zvolil každý dle svého uvážení. Roubenka Ondřejníček bude otevřena od 22:00 od 02:00 hod. Všichni obdrží účastnický list a děti dostanou sladkost.

20/07/2019 více
lysohorksanej.jpg
Lysohorská nej … aneb co jste ještě nevěděli
Komentovaný výstup s průvodcem

Zdolejte královnu Moravskoslezských Beskyd Lysou horu s průvodcem a nenechte si tak ujít netradiční výstup. Objevíte krásu Satinských vodopádů, poznáte nejstarší hospůdku v Beskydech, uslyšíte pověsti spjaté s Lysou horou … to vše v pohodovém tempu s krátkými zastávkami a poutavým výkladem.

23/07/2019 více
strudl.jpg
Frýdek≈Místek po roce hledá opět ten nejlepší štrúdl
Soutěž o nejlepší štrúdl

Pečete ten nejlepší štrúdl? Tak se s ním přihlaste do soutěže! Hodnotíme spolu s Markétou Hrubešovou na gastrofestivalu Frýdek≈Místek plný chutí.
Přihlaste se prostřednictvím formuláře na webu www.fmplnychuti.cz do 11. 8. 2019.

 více
foto_-anketa.jpg
Vylepšení webových stránek

Pomozte nám vylepšit webové stránky. Chcete nám pomoci vylepšit webovou prezentaci města Frýdku-Místku? Tak nám vyplňte dotazník!

  více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.