Pokud se Vám email nezobrazí správně, klikněte na tento odkaz pro zobrazení v prohlížeči
visitfm.cz doporučuje pro bližší informace k dané
akci klikněte na odkaz akce,
po ukončení akce jsou tyto
informace automaticky smazány
drevene_kostely.jpg
Výstava modelů dřevěných kostelíků
Autora Jana Blizňáka

Zveme vás na výstavu modelů dřevěných kostelů, kapliček a zvoniček Moravskoslezského kraje, zejména Beskyd a jeho podhůří. Autorem je dřevomodelář Jan Blizňák z Frýdku-Místku, který se tvorbě těchto modelů věnuje již 26 let.

01/07-31/8/2019 více
vystava_ostravice.jpg

Výstava zájmové umělecké činnosti v Beskydech
Výstava

Těšit se můžete na díla tradičních vystavovatelů  - např. malířka kytic a krajin  Alena Světlíková, Tomáš Večeřa vystavuje malby, samorosty prezentuje Josef Kozel, šité krajky Anna Plchová a nelze nezmínit malíře Jana Satinu, zákládajícího člena skupiny vystavujícího malby a dřevořezby.

06/07-03/08/2019 více
byt_na_inzerat.jpg
Byt na inzerát
Divadelní představení pod širým nebem

Odkvétající varietní umělkyně pronajímá ve svém pařížském bytě pokoje. A tak na jedné adrese bydlí ještě klavíristka Jeanine, malířka Jacqueline a služebná Marie-Louisa. O tom, že soužití žen takto rozdílných temperamentů není jednoduché, vás přesvědčí expozice hry…

11/07/2019 více
mirai.jpg
FM CITY FEST
Hubební festival

Letos vás FM CITY FEST překvapí spoustou novinek, vychytávek a inovací.. Letos si užijete dva dny nabité skvělou hudbou a ještě lepší atmosférou. A pořád to není  zdaleka všechno...

12-13/07/2019 více
placky.jpg
Plackové hody I.
Gastro akce

První plackové hody této sezóny jsou pro vás připraveny v Roubence Ondřejníček. Přijďte ochutnat výborné domácí bramboráky na více způsobů.

13/07/2019 více
horecky_fest.jpg
Horečky fest
Hubební festival

Tata Bojs, Aneta Langerová, Arakain, Petr Rezek, Olga Lounová, ale třeba také Jaroslav Dušek. Takhle vypadá část seznamu účinkujících, kteří přijedou na devátý ročník Festivalu Horečky fest. Krásné prostředí přírodního amfiteátru na Horečkách.

13/07/2019 více
kolotoc.jpg
Starohamerská pouť
Tradiční pouť

Tradiční bohoslužba proběhne od 10:30 hod. v kostele sv. Jindřicha. Na Samčance budou jako obvykle kolotoče a stánky. Od 14:00 hod. proběhne tradiční setkání v kulturním domě spojené s výstavou a přednáškou z historie obce a okolí.

14/07/2019 více
strudl.jpg
Frýdek≈Místek po roce hledá opět ten nejlepší štrúdl
Soutěž o nejlepší štrúdl

Pečete ten nejlepší štrúdl? Tak se s ním přihlaste do soutěže! Hodnotíme spolu s Markétou Hrubešovou na gastrofestivalu Frýdek≈Místek plný chutí.
Přihlaste se prostřednictvím formuláře na webu www.fmplnychuti.cz do 11. 8. 2019.

více
foto_-anketa.jpg
Vylepšení webových stránek

Pomozte nám vylepšit webové stránky. Chcete nám pomoci vylepšit webovou prezentaci města Frýdku-Místku? Tak nám vyplňte dotazník!

více

Předprodej vstupenek Aktuality Kalendář akcí Den s průvodcem Zajímavosti FM Beskydy Gastronomie Sport Kultura
2020 © Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o. Všechny práva vyhrazena. Turistické informační centrum Frýdek-Místek, p.o.